Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 15 із 39 (3 сторінок)

Клемний профіль, швелер, ущільнювач

Надійним кріпильним елементом, покликаним фіксувати один з найбільш стильних у сфері будівництва матеріал – скло, виступає клемний профіль. Сьогодні перегородки із зазначеного матеріалу користуються значною популярністю. Вони ділять на функціональні області такі будівлі:

  • аеропорт;

  • офісні приміщення;

  • торгівельні зали;

  • оздоровчі заклади.

Купити профіль під скло сьогодні неважко. Зробити це можна в будь-який час і в будь-якому місці завдяки інтернет-магазину, який працює цілодобово. Там пропонується підібрати оптимальний варіант з урахуванням фінансових можливостей, особистих переваг, особливостей приміщення.

Клемний затискний профіль для скла існує в різних варіаціях, але найпопулярнішими є лише два різновиди. Йдеться про посилений і полегшений виріб. Перший призначений для застосування в конструкціях, висота яких становить до 2500 мм. До складу входять:

  • основа;

  • рухомі клеми, де присутні паранітові прокладки;

  • декоративні накладки.

Посилений профіль для встановлення скла підходить для експлуатації в спорудах до трьох метрів заввишки. У складі знаходиться Л-подібна основа, де відзначається наявність вже накручених клем, а також декоративні елементи.

Особливості швелера

Цей популярний матеріал застосовується для виготовлення різноманітних конструкцій з металу та зведення каркасів. Однією з умов правильного вибору профілю виступає підбір за розміром, вагою та визначення необхідного числа.

Даний виріб металопрокату виробляється з різних сортів сталі. Характерна риса – П-подібна форма пристрою у поперечному перерізі. Купити швелер можна в інтернет-магазині за доступною ціною. Покупцям пропонується скористатися послугою доставки, якщо немає можливості приїхати за товаром самостійно.

Стандартна висота подібних виробів варіюється між 50 та 400 міліметрами. Мінімальна ширина поличок становить 32 мм, максимальна – 115 мм. Швелер з ціною оптимального рівня тепер можна придбати в Україні!

Характеристика ущільнювача

Ущільнювач скла двері несе відповідальність за те, щоб не було протягів, а також за вміння дверного блоку зберігати звук, запахи у межах приміщення. Як і всі інші аналогічні механізми, цей пристрій має види, які не схожі один на одного розмірами, матеріалом, з якого виготовляються, призначенням. Останній показник має на увазі тип дверей, на який відбувається монтаж ущільнювача.

Так, виріб для дерев'яних дверей трохи відрізняється від того, що призначений для металевих дверних конструкцій. Усупереч незначній різниці, вони зовсім не в змозі замінити один одного.

Гумовий ущільнювач переважно використовується для зовнішніх дверей, оскільки завдяки різноманітним модифікаторам гума зазвичай адаптується при необхідності до найбільш жорстких умов використання. Також є варіант виробу, зробленого з силікону. Хоч цей матеріал не відрізняється довговічністю, експлуатується головним чином для створення ущільнювачів міжкімнатних дверей.