Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Душові кабіни зі скла. Плюси та мінуси при експлуатації.

  • 07 may 2019
  • Views: 1737

Всі ми щодня приймаємо душ і користуємось душовою кабіною. Хороша душова кабіна - це, здавалось би елементарно. Сьогодні можна її зробити ідеальною, під свої вимоги, максимально комфортною, під певний інтер'єр і атмосферу Вашого житла. Ось тут ми стикаємось зі складністю і нелегкими рішеннями.С самого початку, коли “фахівці-монтажники” приїжджають на об”єкт для заміру, дуже часто питають, наприклад:

- де будуть глухі частини?

- де створка?

- петлю вішати на стіну чи на скло?

- глухі частини в П-подібний профіль або на коннекторах?

- скло до стелі чи ні?

- які штанги застосовують?


Це тільки мала частина цих питань. Після всього цього думаєш собі: "я точно кабіну хочу собі нову душову чи  поставити будинок біля неї?" :)

Хочу надати Вам відповіді на деякі питання і розповісти про всі  нюанси.


На що встановлюються глухі частини (нерухоме скло), П-подібний профіль або коннектора?


Правильна відповідь  і "пешка",  і коннектор. Точніше,  якщо ставити П-подібний профіль, то він повинен бути на 1 мм більше, ніж товщина скла, щоб опустити скло в пустоту і залити її силіконом. Якщо цього не буде, велика вірогідність розвитку грибка. Саме тому П-подібний профіль з ущільнювачем "ялинка" не підходить.


Коннектор - варіант теж правильний, але тільки спільно з ущільнювачем. Пам’ятайте, що через 2-3 роки їх потрібно буде замінити.


Чому душову не рекомендують  робити під стелю?

Відповідь на це питання просте:

в душовій кабіні дуже сильні перепади температур, і якщо буде замкнутий простір, то через кілька хвилин з гарячою водою утворюється велика кількість пари. І ми не зможемо побачити навіть своїх кінцівок, не говорячи вже про шампунь, мочалку або мило.


Чи треба ставити штангу (трубу) для глухих частин (нерухомого скла)?

Відповідь, ТАК! Обов’язково!

Без неї конструкція не буде жорсткою і під тиском деформації може бути вибух (загартоване скло при сильному механічному впливу на нього  “вибухає” на сотні шматочків, але не треба хвилюватись, - цими скляними крихітками дуже важко травмуватися).Текст підготував: спеціаліст по заскленню - Олексій Одинець


Залишились питання ?

Телефонуйте зараз !

+38 098 733 82 80

пишіть на Вайбер чи Телеграм

+38 050 468 86 66