Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Конкурентні переваги системи безрамного скління від «Супермаркет фурнітури»

  • 04 June 2019
  • Views: 707

Система являє собою гладку, майже непомітну візуально скляну поверхню, не обтяжену зайвими деталями - стійками, рамками і перекладинами, що дозволяє створити ефект панорамного скління.


Всі компоненти системи виготовлені в Європі і пройшли необхідні випробування на території України.

Система є ніжньоопорною - це надає системі високу стабільність і безпеку, так як скляні панелі не підвішуються до стелі на відміну від інших систем.

За результатами випробувань в Україні, система безрамного скління від «Супермаркет фурнітури» є найбільш повітро-і водонепроникної безрамною системою на ринку.

Система працює за принципом ковзання - панелі плавно пересуваються по спеціальному змінному покриттю. У системі не використовуються підшипники і ролики, завдяки чому технічне обслуговування зведено до мінімуму.


Будь-яка зі скляних панелей може відкриватися як всередину, так і назовні, і зрушуватися на рівні з іншими в будь-яку зі сторін в залежності від обраної конфігурації.

Система надає можливість компенсувати вади отвору до 40 мм за допомогою нижнього і верхнього компенсуючих профілів.

Ці та багато інших технічних характеристик відрізняють систему безрамного скління «Супермаркет фурнітури» від інших конструкцій панорамного скління присутніх на ринку.


Текст підготував фахівець з безрамного скління

Опара Святослав, тел. 097 290 58 92