Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Найнадійніші і недорогі складні системи скління

  • 27 may 2019
  • Views: 617

Тільки у нас сучасні складні системи скління представлені у великому асортименті та за прийнятними цінами. Останні розробки дозволили домогтися необхідного результату.

Безрамне скління працює за принципом шафи-купе – скляні стулки рухаються в напрямних планках (профілях) на роликах. Розрізняють два види скріплення скляних фрагментів між собою та способу відкриття – це «книжка» і «гармошка». Таким чином, здійснюється легке ковзання без натискання і використання сили. Планки фіксуються між собою спеціальними тонкими єднаннями, які забезпечують:

  • гідроізоляцію;
  • шумоізоляцію;
  • захист від пилу і сміття, а також комах;
  • відсутність протягу.

Наша компанія надає тільки кращі складні системи скління перевірених світових виробників, які гарантують високу якість та довгий термін служби.


Де застосовуються складні системи скління?

У більшості випадків таке скління застосовується для кафе і ресторанів. Найчастіше також використовується для басейнів, літніх майданчиків, балконів, альтанок, веранд і терас, зимових садів. Можна знайти ще масу способів застосувати унікальне у своєму роді складне скління і при цьому отримати бажаний результат.

Зовнішній вигляд конструкції додає приміщенню легкий вид, розширює простір, дозволяє сонячному світлу проникати в приміщення. Підійде для інтер'єру в стилі хай-тек, модерн, мінімалізм. Також, до перерахованих позитивних якостей, система влаштована настільки просто, що зможе прослужити досить тривалий термін.

Складні системи скління порадують користувачів підвищеною міцністю і тому можуть витримувати:

  1. Пориви вітру з феноменальним навантаженням до 220 кг на квадратний метр.
  2. Вплив вологи і хімікатів, при цьому не піддаючись корозії або іржавінню.
  3. Відсутність пластикових деталей гарантує стійкість до навантажень і тиску.
  4. Використовується загартоване скло, яке при розбиванні абсолютно безпечне.


Ми надаємо покупцям відмінну можливість придбати складну систему нового покоління за найнижчою ціною серед конкуруючих пропозицій! У нас можна вибрати не тільки вподобаний вигляд конструкції, але й її колір та параметри відповідно до власних вимог.