Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Продукти супермаркету фурнітури

  • 22 April 2019
  • Views: 952

Все більшу популярність в Україні набирають різноманітні скляні системи. Стрімкий розвиток технологій привів до прогресу в даній сфері розробок, і тепер для споживачів доступні розкішні пропозиції щодо застосування скла в інтер'єрі та екстер'єрі приміщень.

Безрамні огорожі і скління в поточному році – на піку популярності. Такого роду скління дозволяє відкривати панорамний вид без перегородок та віконних рам. Надає повне і безмежне єднання з природою, що дозволяє людині насолоджуватися красою міських та заміських пейзажів у повній мірі. До того ж, безрамне скління також виконує роль кінетичної і автоматичної вітрозавіси.

Технологія безрамної огорожі в основному застосовується всередині приміщень та служить в ролі:

  • перил для сходів;

  • міжкімнатних перегородок;

  • декоративних елементів.

Виглядають такі вироби особливо ефектно та футуристично, ідеально вписуються в інтер'єрі мінімалізм, хай-тек.


Слайдінг – це розсувна система безрамного типу, нового покоління. Вона може застосовуватися для скління веранд, альтанок, літніх майданчиків, балконів. Простота конструкції дозволяє системі прослужити весь термін служби без поломок. Герметичне та щільне з'єднання скляних панелей між собою забезпечує приміщенню:

  1. Чистоту. Всередину кімнат не проникне пил, сміття, комахи.

  2. Захист. Від вологи і води.

  3. Відсутність протягів.

  4. Повну ізоляцію від шумів ззовні.

Слайдінг – одна з найкращих безрамних систем, при цьому доступна за приємною ціною кожному споживачеві.


Такі конструкції, як гільйотинні системи, заслуговують на особливу увагу власників заміських будинків та пентхаусів. Це тип вертикальної зсувний системи, яка частіше застосовується для скління ресторанних приміщень, терас, зимових садів, літніх альтанок. Управляються гільйотини за допомогою пятиканального пульту і є досить безпечним варіантом скління приміщень, де є діти та домашні тварини.


Скляний зсувний дах

Окремої уваги потребує така складна і одночасно незамінна система, як зсувний скляний дах. Встановлюватися може на приміщеннях басейнів, терас, зимових садів, теплиць і альтанок. Дах даного типу забезпечує широку функціональність приміщення.

Скляний зсувний дах наповнить будь-яке приміщення світлом і теплом. Це простий і зручний спосіб також швидко наповнити кімнату свіжим повітрям. Має високу герметичність та не пропускає вологу і воду, а також не випускає тепло назовні.

Скляний дах може управлятися автоматично або вручну. Це не тільки красиво, але ще й практично.