Складні системи скління в Україні та СНД
- 26 February 2019
- Views: 551
Перші складні системи скління розроблялися та стали застосовуватися в Європі. Технологія виготовлення французьких вікон має деяку схожість зі складною, але поступається у функціональності та комфорті користування.
Тепер дане скління застосовується і в Україні. Складні системи підійдуть для:
балконів і лоджій;
веранд;
котеджів та приватних будинків;
літніх майданчиків кафе і альтанок;
ресторанів.
Розрізняють два типи скріплення скляних частин між собою – це «гармошка» і «книжка». Обидві при відкритті займають мінімум простору та легко і без зусиль пересуваються по напрямних за допомогою роликів.
Складна система не тільки буде чудовою прикрасою екстер'єру та інтер'єру, але й зробить будь-який простір ширше і наповнить світлом. Провітрювання в такому випадку буде комфортним і швидким.
Позитивні аспекти установки в житловому приміщенні складних систем скління
В першу чергу варто відзначити, що розробка системи така, що дозволяє при відсутності загальної рами і перегородок зберігати тепло всередині приміщень. Мінімальна різниця температур без урахування опалення житлової площі становитиме різницю в 10 градусів.
Складна система скління має унікально щільне зіткнення всіх частин, за рахунок чого забезпечує:
Чистоту приміщення від пилу, вологи і сміття ззовні, а також комах і дрібних тварин.
Не пропускає воду, тому дощ і поривчастий вітер не зможуть проникнути всередину кімнати.
Витримують навантаження і тиск без сколів, подряпин, розтріскування.
Забезпечує ізоляцію шуму високого рівня.
Система повністю здатна замінити собою будь-які матеріали стін в будинку будь-якої поверховості, при це витримуючи необхідну жорсткість конструкції. Підійде для альтанок різних типів, так як відноситься до недорогих матеріалів зі спрощеним монтажем.
У висоту стулки складних систем можуть досягати більше 2 метрів, а завширшки більше 6 метрів. Кріплення до напрямних виготовляються з дерева або алюмінію. Обидва матеріали здатні протистояти корозії і іржавінню та зможуть прослужити багато років.
За даним видом скління – майбутнє архітектури, адже в Україні на даний момент припадає пік його популярності. Панорамні вікна глухого типу використовуються у висотних будівлях та дозволяють відкривати широкий огляд. З кожним наступним роком розробка нових видів скління не стоїть на місці і стрімко вдосконалюється, що сприяє пропорційному зниженню їх вартості для споживача.