Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Складні системи скління в Україні та СНД

 • 26 February 2019
 • Views: 551

Перші складні системи скління розроблялися та стали застосовуватися в Європі. Технологія виготовлення французьких вікон має деяку схожість зі складною, але поступається у функціональності та комфорті користування.

Тепер дане скління застосовується і в Україні. Складні системи підійдуть для:

 • балконів і лоджій;

 • веранд;

 • котеджів та приватних будинків;

 • літніх майданчиків кафе і альтанок;

 • ресторанів.

Розрізняють два типи скріплення скляних частин між собою – це «гармошка» і «книжка». Обидві при відкритті займають мінімум простору та легко і без зусиль пересуваються по напрямних за допомогою роликів.


Складна система не тільки буде чудовою прикрасою екстер'єру та інтер'єру, але й зробить будь-який простір ширше і наповнить світлом. Провітрювання в такому випадку буде комфортним і швидким.

Позитивні аспекти установки в житловому приміщенні складних систем скління

В першу чергу варто відзначити, що розробка системи така, що дозволяє при відсутності загальної рами і перегородок зберігати тепло всередині приміщень. Мінімальна різниця температур без урахування опалення житлової площі становитиме різницю в 10 градусів.

Складна система скління має унікально щільне зіткнення всіх частин, за рахунок чого забезпечує:

 1. Чистоту приміщення від пилу, вологи і сміття ззовні, а також комах і дрібних тварин.

 2. Не пропускає воду, тому дощ і поривчастий вітер не зможуть проникнути всередину кімнати.

 3. Витримують навантаження і тиск без сколів, подряпин, розтріскування.

 4. Забезпечує ізоляцію шуму високого рівня.


Система повністю здатна замінити собою будь-які матеріали стін в будинку будь-якої поверховості, при це витримуючи необхідну жорсткість конструкції. Підійде для альтанок різних типів, так як відноситься до недорогих матеріалів зі спрощеним монтажем.

У висоту стулки складних систем можуть досягати більше 2 метрів, а завширшки більше 6 метрів. Кріплення до напрямних виготовляються з дерева або алюмінію. Обидва матеріали здатні протистояти корозії і іржавінню та зможуть прослужити багато років.


За даним видом скління – майбутнє архітектури, адже в Україні на даний момент припадає пік його популярності. Панорамні вікна глухого типу використовуються у висотних будівлях та дозволяють відкривати широкий огляд. З кожним наступним роком розробка нових видів скління не стоїть на місці і стрімко вдосконалюється, що сприяє пропорційному зниженню їх вартості для споживача.