Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Спайдерне скління в Києві. Станція метро Святошин

  • 05 April 2019
  • Views: 1548

23 березня, на станції метро "Святошин" в Києві відкрили відреставрований вестибюль і підземний перехід. Новий східний вихід зі "Святошина", що веде до заводу ім. Антонова, тепер працює і радує пасажирів.


«Цій станції - 48 років. І за цей час тут не робили такого ремонту. Ви б подивилися, яка тут була жахлива картина. Стара плитка, яка відвалювалася від стін через надлишкову вологу. У пішохідних переходах тріщини, в яких жили щури. Навколо виходів з метро - стихійний ринок », - сказав Кличко.


Тепер тут стало набагато світліше і просторіше завдяки спайдерного склінню.

Для створення таких конструкцій використовуються панелі з монолітного або листкового скла. Щоб домогтися більшої міцності, матеріал додатково гартується. Для з'єднання таких панелей використовують спеціальні кронштейни з нержавіючих металів, стійких до впливу корозії (спайдера).
В даному випадку фахівці компанії Супермаркет фурнітури підібрали такі кріплення:Основні переваги спайдерного скління

Скління будівель дозволяє додати приміщенню максимальний рівень природного освітлення. З цієї причини кімнати виглядають більш просторими і повітряними. Велика кількість прозорих панелей в інтер'єрі надає приміщенню додатково легкість і візуально розширює його, створюючи ефект відсутності кордонів. До інших переваг такого рішення можна віднести такі особливості:

  1. За рахунок надійності кріплень конструкція відрізняється міцністю і витримує вплив сильного вітру або інших поганих погодних умов.
  2. Використання загартованого або листкового скла допомагає фасаду витримати перепади температур або удари без пошкоджень.
  3. Скляні фасади дозволяють значно економити ресурси електрики. Це особливо зручно при оформленні великих будівель з високими стелями, так як в цьому випадку доводиться створювати складну систему освітлення, що споживає велику кількість енергії.
  4. У разі необхідності конструкцію можна легко і швидко полагодити. Для цього досить замінити зношені або зламані панелі на нові.


Дізнайтеся більше про спайдерному склінні на нашому сайті - https://sf.ua/bezramnoe-osteklenie/spajdernoe-osteklenie

Телефонуйте для консультації -

БЕЗКОШТОВНО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

080 033 25 25

Шоурум - м. Київ, вул. Вікентія Хвойки 18/14, 25 корпус, оф. 204