Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Вакуумні склопакети Fineo – володар премії за стійку енергетику (Бельгія)

  • 09 July 2019
  • Views: 692

В Бельгії відбулася чергова премія в області енергетики та навколишнього середовища, яку отримую продукція, що сприяє збереженню екології на нашій планеті. Переможцем 2019 року в номінації «Стійка енергетика» став вакуумний пакет Fineo. Виробництвом продукції займається компанія AGC Glass Europe. Журі гідно оцінило ізоляційні якості виробів.

Картинки по запросу вакуумные стеклопакеты

Виготовлення вакуумних пакетів відбувається на бельгійському заводі Lodelinsart. Рівень їх теплоізоляції прирівнюється до потрійного засклення. Якщо поглянути з боку акустичної ізоляції, то характеристики сучасного пакету значно кращі.

При цьому вага вакуумного склопакету втричі менша, ніж склопакету, а товщина – в пʼять разів (не перевищує 1 см). Завдяки тонкості такий пакет забезпечує максимальне проникнення світла. До того ж його можна комбінувати з багатофункціональним склом (безпечним, сонцезахисним, з високим рівнем акустичної ізоляції). 

Картинки по запросу Вакуумный стеклопакет Fineo

Менеджер компанії-виробника по розвитку сучасного бізнесу Серж Мартін повідомив, що нагороду отримала інноваційна продукція, що відкриває шлях до виробництва вікон майбутнього. Також він зазначив, що вакуумні склопакети можна використовувати не лише при будівництві нових споруд, а й встановлювати в існуючих будівлях замість застарілого засклення.