Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Всі за і проти складних систем скління

  • 12 March 2019
  • Views: 803

Сама по собі система скління, наділена можливістю складання – це нововведення в сучасній архітектурі, яке стрімко завойовує популярність, а також відкриває нові можливості. Помітно змінює зовнішній вигляд будівель і споруд, а легкість та простота монтажу дозволяють збільшувати поверховість, домагатися будь-яких форм.

Складні системи скління застосовуються при будівництві веранд, лоджій, альтанок і літніх майданчиків, балконів, зимових садів та перегородок між кімнатами.


Існує ряд привілеїв у використанні нових систем, які переважують недоліки та забезпечують безліч можливостей:

1. Міцність. Незважаючи на те, що основна складова конструкції – скло, це ніяк не збавляє міцності і навіть навпаки. Таке скління здатне витримати рекордне навантаження шквального вітру в 220 кг на один квадратний метр! Це означає, що використання складного скління прийнятне для будинків, де проживають діти і тварини.

2. Шумоізоляція. Між собою скляні створки стикаються настільки щільно, що повністю ізолюють приміщення навіть від самих гучних звуків.

3. Чистота. Щільність закриття не пропускає у приміщення пил, сміття, вологу та воду, дрібних комах. Це гарантує підтримку належної чистоти у приміщенні і повну безпеку.

4. Надлишок світла. Скло є провідником сонячного світла і це дозволить зробити навіть маленьке приміщення світлим.

5. Візуальний ефект. Крім привабливого екстер'єру та інтер'єру, складна система скління збільшує простір, додає повітря та сприяє єднанню з зовнішнім світом.

6. Тепло. Незважаючи на те, що в Європі, зокрема, в Україні, в період прохолодної пори року температура може опускатися нижче 20 градусів, проте це не заважає встановити представлену систему, яка розроблена таким чином, що здатна утримувати температуру в приміщенні без додаткового опалення з різницею усього в 10 градусів.

Таким чином, система має ряд плюсів, які будуть безпосередньо позитивно впливати на життя споживача.


Негативні властивості складних систем скління

Представлені системи скління мають деякі негативні якості. Серед мінусів використання при будівництві будівель складних систем скління можна відзначити:

• теплопровідність. Проте це стосується тільки моделей з великими стулками і значною висотою приміщення. Також варто враховувати, що дана проблема може виникнути тільки в період зниження температури навколишнього середовища та повної відсутності опалення всередині приміщення;

• висока вартість. Необхідно брати до уваги й те, що нові технології на етапі розвитку часто славляться завищеною ціною, але в найближчому майбутньому будуть доступні кожному;

• невеликий вибір виробників.

В іншому складні системи скління будуть незамінні для будівництва в майбутньому і зможуть бути вдосконалені в рази.