Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Застосування складної системи скління

  • 19 February 2019
  • Views: 798

Вкрай популярними з кожним роком стають нові технологічні можливості оснащення будинків та будівель складними системами скління. Розрізняються кілька основних їх видів – панорамні скла безрамного типу і складні системи.


Безрамні системи скління можуть займати до 80 % стін будівлі, мають щільне зіткнення і при цьому не відкриваються. Часто вони застосовуються для скління:

  • висотних будівель;

  • пентхаусів;

  • балконів;

  • басейнів;

  • кафе і ресторанів.

З їх допомогою стане кращим не лише екстер'єр, а й з'явиться візуальне зближення із зовнішнім світом, за рахунок якого простір стане ширшим та набагато світлішим. Добре захищають приміщення від проникнення в нього птахів і гризунів, комах, а також пилу, вологи та будь-якого сміття.

На жаль, панорамне скління зможе зберігати тепло тільки на 10 градусів вище, ніж зовні приміщення. Таким чином, воно не підходить для житлових приміщень.


Складні системи скління є найкращим варіантом з усіх можливих видів. Вони ідеально підходять для приватних будинків і котеджів, веранд, лоджій, альтанок, заміни французьких вікон, для кафе і ресторанів літнього типу.


Основні переваги складних систем скління

Представлені нові системи несуть в собі масу функціональних особливостей, а також неймовірний візуальний ефект. В інтер'єрі допоможуть збільшити простір та зробити приміщення більш світлим.

Мають два види кріплень – «книжка» і «гармошка». Кожен з них економить простір і дозволяє користуватися системою навіть в невеликих кімнатах. Скло може мати дерев'яну або алюмінієву оправу повну або часткову, на вибір покупця.

Переваги складних систем скління такі:

1. Провітрювання. За необхідності така зручна скляна стіна дасть можливість не тільки вийти на вулицю, але й швидко і зручно провітрити приміщення.

2. Захист від негоди. Щільно притиснені одна до одної стулки здатні візуально ставати суцільною стіною та витримувати навіть шквальний вітер і вплив до 220 кг на метр квадратний.

3. Ізоляція. Складна система легко захистить приміщення від попадання у нього води і вологи, пилу, сміття, комах і навіть шуму.

4. Безпека. Конструкція системи настільки ретельно розроблена, що є досконалим інженерним рішенням. Скляні частини абсолютно безпечні для використання дорослих і дітей та мають підвищену міцність до пошкоджень і відколів.


Системи скління зі складним механізмом все частіше знаходять застосування в сучасній архітектурі. Адже привнесуть не тільки красу в приміщення, а й масу користі. Тим більше, що тепер можуть займати до 50 %  стін житлових приміщень за рахунок своєї жорсткості і міцності, а також легко зберігають тепло у холодний період року.