Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Нові надходження

SF-150K Відповідна частина замка на скло, Black
SF-150S Замок центральний, Black
SF-323 З'єднувач, CP
SF-321 З'єднувач 90 град., CP
Манет 3. Одна створка кріплення на скло

Останні новини

Фурнітура для загартованого скла

Компанія «Супермаркет фурнітури» веде свою діяльність як надійний партнер та постачальник фурнітури для загартованого скла.

Наша спеціалізація – це суцільно скляні та світло-прозорі конструкції, які стрімко набирають популярність у всьому світі. Вітчизняний бренд SF.UA – фурнітура найкращої якості на ринку України з найкращою гарантією 2 роки. Ми є офіційними представниками світових брендів фурнітури для скління та автоматичних дверей KBB в Україні.

ПАРТНЕРИ SF.UA

Сolcom Minusco (Італія), Casma (Італія), Saheco (Іспанія), BTS (Туреччина), Abel (Німеччина), Claroflex (Іспанія), WSS (Німеччина).

Компанія СФ пропонує фурнітуру для душових кабін, перегородок, міжкімнатних дверей, маятникових та розсувних дверей, скляних козирків, різних профілів для скла, а також поручні, огорожі, автоматичні скляні дахи, вітрозахист, автоматичні двері та багато іншого. Ви точно знайдете те, що Вам треба!

СФ-надійна фурнітура для ваших скляних конструкцій!

Надійність фурнітури та дбайливе ставлення до Ваших конструкцій – це компанія «Супермаркет фурнітури». 

Наша компанія здійснює доставку в будь-яку точку України у найкоротші терміни. Ми дуже гнучко ставимося до цінової категорії та максимально якісно підберемо вам фурнітуру кращої якості за найкращу ціну. 

Під егідою «Супермаркету фурнітури» зібрано усе найкраще, що стане надійним обрамленням ваших скляних шедеврів.