Компанія «Супермаркет фурнітури» знаходиться на ринку скління в Україні вже 11 років. За цей період нам вдалося стати одним з найбільш популярних та надійних реалізаторів якісної та надійної фурнітури й кріплень для скління, автоматичних дверей KBB для торговельних центрів, бізнес-центрів, супермаркетів. Тут користувач знайде товари вітчизняних та іноземних виробників за найбільш доступними цінами.

Переваги фірми

Компанія реалізує продукцію провідних світових брендів. Серед них:

  • Colcom/Minusco;

  • Casma;

  • WSS-Schlechtendahl;

  • SF;

  • Kin Long.

Усі товари мають відповідні сертифікати. Тут клієнт знайде кращу маятникову фурнітуру за найбільш доступними цінами. Якість виробів відзначено нагородами на провідних світових виставках. Наші фахівці допоможуть вибрати надійну безрамну, міжкімнатну, інтер’єрну та душову фурнітуру. Крім проходження тестів на заводах-виробниках, компанія також перевіряє якість усієї продукції, що надходить та дає гарантію при покупці товарів "SF".

Звертаючись до «Супермаркету фурнітури», Ви отримуєте:

  • доступні ціни;

  • гарантію виробника та нашої компанії;

  • надійну фурнітуру, яка прослужить довгі роки.

Тут зібрані професіонали з великим досвідом роботи. Вони допоможуть підібрати фурнітуру для будь-яких цілей. Придбаний товар буде доставлений у найкоротші терміни та не пошкодиться при перевезенні.

Особливості компанії

До кожного клієнта у нас існує індивідуальний підхід. Цінова політика дозволить істотно заощадити кошти. Всі співробітники фірми відповідальні, пунктуальні, акуратні. Вони готові допомогти при виборі будь-якого виробу.

Компанія уважно ставиться до прохань клієнтів та враховує всі переваги. Завдяки цьому замовники отримують якісний товар, який ідеально підходить для кожної індивідуальної ситуації. Будь-який проект компанії – це завжди щось нове. Тут користувач не зіткнеться з однаковим вирішенням різних проблем. Ми намагаємося стати не просто партнерами, але й справжніми друзями із покупцем.

У нас представлені кращі системи зі скла:

Приходьте до «Супермаркету фурнітури» та переконайтеся, що тут зібрані кращі товари з усього світу. Вибирайте лідера, ми Вам надамо високоякісну продукцію за найбільш доступними цінами.