Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Панорамні розсувні вікна: особливості конструкції

Будь-який дизайнер знає, що забезпечення достатньої кількості світла здатне змінити всяке приміщення, зробити його затишним. Для цієї мети можна використовувати панорамні розсувні вікна, які давно популярні в Європі. За допомогою подібного прийому також усувається ряд недоліків кімнати. Так, спосіб допоможе зробити інтер'єр в темних тонах не «похмурим», а стильним, оскільки різноманітні поєднання привносять додаткову гармонійність.

Крім цього, розсувні вікна дозволяють зробити приміщення візуально більш просторим. Цьому сприяє кількість світла і великі стекла, які роблять інтер'єр легким і повітряним.

Такий метод скління має великий попит і може використовуватись у квартирах, заміських будинках, офісах і прибудовах (наприклад, в басейні). Панорамні склопакети дають можливість створити стильне й оригінальне оформлення приміщення, надаючи йому особливу розкіш.

Наша компанія пропонує купити продукцію від кращих виробників, яка характеризується високою якістю і надійністю. Такі моделі відрізняються не тільки декоративними властивостями, але й хорошими технічними характеристиками.

Особливості використання конструкцій

Як правило, панорамні вікна або двері являють собою конструкцію, що складається з ряду склопакетів. Частина панелей є глухою, а інші складові рухаються під впливом автоматичного механізму. Це рішення забезпечує велику область відкриття, внаслідок чого приміщення наповнюється максимальною кількістю світла і повітря.

Розсувні панорамні вікна також відрізняються наступними особливостями:

  1. Не вимагають додаткового простору для відкриття ствірки, через те, що панелі заходять всередину конструкції. Ця перевага важлива для маленьких просторів, коли потрібно зберегти кожен вільний сантиметр кімнати.

  2. Відрізняються якісною теплоізоляцією завдяки використанню багаторівневих пакетів. У цій характеристиці вони нічим не поступаються стандартному склінню.

  3. Конструкція переносить вплив сильного вітру, опадів або ударів, відрізняється високою міцністю.

  4. Зручність використання забезпечується роликовою системою. Рух панелей проходить плавно й безшумно.

  5. Надійність кожної складової – від каркаса до автоматичної системи забезпечує тривалий термін експлуатації.

  6. Такі пакети також гарантують якісну шумоізоляцію.

Наша компанія пропонує придбати панорамні вікна, ціна яких буде приємною та демократичною. Це дозволить створити не тільки стильний дизайн приміщення, але й затишну, теплу атмосферу всередині нього.