Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Автоматичні двері

Під час оформлення будь-якого приміщення значення має вибір відповідних вхідних дверей. Особливо це стосується громадських місць, де щодня буває велика кількість відвідувачів. Оптимальним розв’язанням питання стануть автоматичні двері від нашої компанії.

Основою роботи такої конструкції є вмонтований мотор, який відповідає за пересування полотна. Щоб відкриття виконувалося тільки при необхідності, система оснащується датчиками руху, котрі реагують на відвідувача та подають сигнал про розкриття полотна.

Автоматичні розсувні двері мають кілька режимів роботи, що дозволяє зробити відкриття створок не таким широким в холодну пору року для збереження тепла. Ще однією важливою функцією є повне блокування – зламати таку систему складно. Через це виріб надійно захищає від зловмисників і несанкціонованого проникнення.

Розсувні автоматичні вхідні двері мають широку сферу застосування та є придатними для оснащення таких будівель:

 • магазинів;

 • торгівельних центрів;

 • офісів;

 • компаній;

 • вокзалів т.д.

Таким чином, даний виріб оптимальний для розміщення в місцях, де відзначається великий потік відвідувачів.

Чому варто вибрати автоматичні вхідні двері?

Наша компанія пропонує великий вибір моделей, які відрізняються стильним оформленням. Така конструкція поєднується з дизайном приміщення та фасаду, оскільки є універсальною. Електронні розсувні двері також допомагають вирішити наступні завдання:

 1. Скорочення зносу конструкції, що продовжує її експлуатацію. Автоматична система відчиняє полотно плавно, мінімізуючи навантаження. Потік людей, які самостійно відчиняють ствірку, точно не буде таким охайним.

 2. Електричні двері сприяють підтримці оптимального температурного режиму. Як тільки датчики припиняють вловлювати рух, вони зачиняються, завдяки чому тепло не виходить назовні. Звичайні ствірки відвідувачі можуть просто забути зачинити.

 3. Створення гармонійного оформлення, яке підходить під різні дизайнерські стилі.

 4. Конструкція забезпечує високий рівень безпеки та має спеціальні системи дії в разі надзвичайної ситуації.

Варто відзначити, в асортименті представлена продукція відомих європейських брендів, які отримали заслужене визнання на світовому ринку. На кожну позицію з каталогу поширюється гарантія.

Переваги встановлення Автоматичних Дверей від KBB Україна

Автоматичні скляні двері з нашого асортименту також забезпечують якісну звуко - і теплоізоляцію. З цієї причини можна заощадити ресурси, які йдуть на опалення приміщення. При цьому конструкції відрізняються міцністю і зносостійкістю, це гарантує тривалий термін придатності. Більш того, у разі потреби можна швидко провести ремонт автоматичних дверей. До інших переваг співпраці з компанією можна віднести:

 1. Досвід роботи. За цей період компанія зуміла визначити список надійних постачальників, продукція яких користується немарним попитом.

 2. Встановлення системи управління, яка проста у використанні.

 3. Широкий вибір моделей. Такі вироби дозволяють провести встановлення на отвір будь-якого розміру, що спрощує завдання.

 4. Продукція, яка оснащена автоматичними системами, котрі забезпечують безперебійну роботу.

Також варто відзначити, що наша компанія пропонує товар, вартість якого приємна й доступна!