Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Особливості розсувних віконних систем

Останнім часом популярність набуває використання панорамного скління. Таке рішення дозволяє створити оригінальний дизайн, а також зробити приміщення світлішим і легшим. При цьому воно допомагає візуально розширити простір завдяки використанню великих скляних панелей.

Відмінним варіантом є розсувні віконні системи, які відрізняються відсутністю рамок. Вони являють собою герметично з'єднані панелі, що фіксуються за допомогою профілів, розташованих внизу та вгорі конструкції.

Таким чином, розсувні вікна дозволяють пересувати потрібну панель в будь-якому напрямку, а також регулювати їх розташування стосовно решти конструкції. Хід пакетів відрізняється плавністю й безшумністю.

Це є вдалим варіантом для скління вузьких балконів, де власникам буває складно пересуватися через розкриті ствірки. У разі використання розсувної системи, зберігається кожен вільний сантиметр простору.

Такі конструкції можна використовувати не тільки на балконах, але й на лоджіях, верандах і звичайних вікнах. За бажанням власник може відкрити всі ствірки, створивши надходження великої кількості світла і свіжого повітря – за цієї причини такі моделі особливо популярні при оснащенні заміських будинків.

Наша компанія пропонує зсувні вікна, які відрізняються герметичністю, надійністю та безпекою у використанні. Таке рішення дозволить надати будь-якого інтер'єру респектабельний і незвичайний вигляд. При цьому конструкція робить простір теплішим, світлішим і більш затишним.

Чому варто вибрати панорамні розсувні системи?

Часто власники стикаються з проблемою відсутності відповідних варіантів при склінні конструкцій з незвичайною формою або параметрами. Це питання можна з легкістю вирішити, зупинивши свій вибір на розсувній системі. Такі моделі дозволяють здійснювати монтаж на нестандартні конструкції – для цього регулюється кількість панелей, їх розміри, розташування. До інших переваг рішення можна віднести:

  1. Простоту конструкції та зручність у використанні. Пакети пересуваються по профілях за принципом шафи-купе.

  2. Такі конструкції оснащуються спеціальним замком, що забезпечує надійну фіксацію. Ця особливість захищає квартиру від пилу, шуму і незаконного проникнення через балкон.

  3. Універсальна конструкція стане вдалим доповненням до будь-якого стилю оформлення.

  4. Герметичне з'єднання панелей сприяє теплоізоляції та підтримці температурного режиму.

  5. Розсувні портали відрізняються міцністю і довговічністю. Вони також стійкі до впливу ударів, утворення тріщин, сильного вітру та опадів. Щоб створити максимальну фіксацію, панелі можна втопити в підлогу.

Наш інтернет-магазин пропонує купити продукцію від надійних виробників за приємними та вигідними цінами. Ми забезпечуємо оптимальне співвідношення вартості і якості!