Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

×

Безрамне огородження Система C50

Безрамне огородження Система C50

Порівняння товарів (0)


50-6257 Нижняя направляющая алюминиевая
50-6548 Клемма зажимная, 150мм

759.33 грн. (без НДС)

50-6548 Клемма зажимная, 150мм

50-6549 Крышка декоративная алюминиевая для стекла 12-20мм
50-6549D Поворот 90 град., алюм

256.65 грн. (без НДС)

50-6549D Поворот 90 град., алюм

50-6549К Заглушка алюминиевая

280.25 грн. (без НДС)

50-6549К Заглушка алюминиевая

Клин для 50-6548 Клемма зажимная

Безрамне огородження Система С50

Сучасні технології значно спрощують життя людей. Однією з них є безрамне огородження. Подібна технологія була перейнята у розробників з Фінляндії. Головною відмінною особливістю такої конструкції є відсутність рам, перегородок. Візуально таке огородження виглядає легким, майже невагомим. Найчастіше використовується при склінні балконів, лоджій.

Безрамне огородження системи C50 також має велику популярність. Користь встановлення такої конструкції – збільшення вільного простору в приміщенні. Така огорожа являє собою систему скляних перегородок, які пересуваються на коліщатках, котрі не створюють шуму. При цьому пропонується застосовувати прозоре, тоноване або матове скло.

Комплектація

До складу комплекту системи C50 безрамного огородження входять:

  1. Клема затискна – забезпечує надійне кріплення до підлоги скла, товщина якого варіюється між 12 і 20 мм. Завдяки цьому механізму конструкція може витримувати величезні вагові й вітрові навантаження. Встановлення даної системи відбувається прямо на підлогу з кроком 3 клеми на 1 метр конструкції.

  2. Декоративна алюмінієва кришка – повністю приховує елементи кріплення, а також створює видимість суцільної монолітної конструкції. Завдяки анодному покриттю кришка захищає виріб від корозії, також надає системі естетичного вигляду.

  3. Алюмінієва заглушка – це торцевий елемент, яка призначений для приховування видимої частини пристрою. Завдяки цій деталі вся конструкція набуває завершеного вигляду.

Крім того, в комплекті безрамних огороджень можуть знаходитись нижня алюмінієва напрямна, поворот 90 градусів.

Переваги використання

Безрамне огородження системи C50 пропускає багато світла, адже на його шляху відсутні будь-які перешкоди. Завдяки використанню сучасних технологій конструкція вважається безпечною, ризику злому немає.

Перш за все ця система відрізняється легкістю. Її не будуть перевантажувати перегородки, важкі рами. Вона користується великим попитом ще й тому, що більшість споживачів приваблює можливість зробити свій балкон або лоджію відкритими та прозорими. Це дозволяє насолоджуватися краєвидами.

Серед інших переваг виділяються:

  • монтаж на балкон будь-якої форми;

  • простота експлуатації;

  • захист від шуму, пилу, дощу;

  • безпека завдяки використанню ударостійкого скла;

  • вишуканий та оригінальний вигляд.

Як вже зазначалося, конструкція захищена від поривів вітру, опадів, пилу. Це стало можливим завдяки використанню високосортного полімерного ущільнювача, який поміщається між склом. При цьому встановити таку конструкцію можна восени або взимку – немає ніяких вимог відносно температурних показників.

Придбати безрамні огородження такого типу можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. За детальною консультацією звертайтеся до менеджерів за вказаними телефонами!