Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

×

Стійки для скла

Стійки для скла

Порівняння товарів (0)


Стойка для стекла V100

997.10 грн. 1534.00 грн. (без НДС)

Стойка для стекла V100

Стойка для стекла V300

1135.75 грн. (без НДС)

Стойка для стекла V300

Стойка для стекла V320, ALUM

1168.20 грн. (без НДС)

Стойка для стекла V320, ALUM

Стойка для стекла V320, SUS-316

1417.50 грн. (без НДС)

Стойка для стекла V320, SUS-316

Стойка для стекла V320, SUS-316 без выреза
Стойка для стекла V320-U

1298.00 грн. (без НДС)

Стойка для стекла V320-U

Стійки для скла

При виборі безрамних огороджень слід відразу ж подбати про якісну та надійну фурнітуру. Функціональні елементи відіграють важливу роль при встановленні конструкції, адже в підсумку від них буде залежати зовнішній вигляд та безпека. До них належать:

  • стійки для скла;

  • елементи кріплення стійок;

  • кріпильні компоненти для огороджень;

  • заповнення;

  • профіль.

Як відомо, скло – дуже крихкий матеріал, який вимагає надійного кріплення. Однак при цьому не обійтися без особливої фурнітури. Такими є стійки під скло. Якщо використовувати неякісні матеріали, можна пошкодити, подряпати або ненадійно закріпити скляну конструкцію. В такому випадку про довге та безперебійне функціонування можна забути.

Спеціалізовані стійки для скла, купити які можна в інтернет-магазині, убезпечать будь-яку систему безрамного огородження. Надійне використання протягом тривалого періоду забезпечено!

Особливості пристроїв

Великою популярністю користується модифікація товщиною від 12 до 16 мм. Виріб характеризується наступними рисами:

  • матеріал – анодований алюміній;

  • висота – 200 мм;

  • надійне кріплення твердої крихкої речовини до підлоги;

  • «повітряність» огородження завдяки мінімальній кількості металу;

  • вишуканий зовнішній вигляд конструкції.

На метр огородження рекомендується використовувати 2 стійки. Комплект складається з декоративної накладки на монтажну пластину. Її використовують для того, щоб приховати всі елементи кріплення.

Також є квадратна модель, товщина якої аналогічна попередній модифікації. Хоча висота цього виробу на 10 мм більше. Крім того, дані пристрої виготовляють з нержавіючої сталі висотою 190 мм. Стійка у формі квадрата для зазначеного матеріалу 12-16 мм бокового кріплення виробляється з анодованого алюмінію. За її допомогою відбувається надійна фіксація скла до торцевої частини перекриття.

Види

Стійки для кріплення скла розрізняються за методикою створення отвору в склі або в торці до площини матеріалу. Разом з тим вони розрізняються і по оформленню. Вироби з нержавіючої сталі полірують, матують, також їх можна пофарбувати. Конструкції з алюмінію анотують під нікель, хром або золото.

Найчастіше такі елементи вибирають, враховуючи тип оформлення огороджень і сфери їх експлуатації. Стійки, які виконані в єдиному стилі з усією конструкцією, вигідно виділять оригінальний дизайн.

Також пристрої можуть бути з вирізом і без нього. Придбати відповідну продукцію можна в нашому магазині, який функціонує в онлайн-режимі. Якщо у Вас немає можливості приїхати безпосередньо в наш офіс, пропонуємо дистанційну співпрацю. Для детальної консультації звертайтеся до менеджерів за телефоном або пишіть в Telegram.