Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Безрамні системи

Безрамні системи

Порівняння товарів (0)


Стеклянная раздвижная крыша Sliding
Система безрамного остекления
Пергола

6914.38 грн.

Пергола

Автоматическая ветрозащита
Кинетическая ветрозащита
N100 Профіль для скляного навісу
SF-1300E-1 Крепление стена-стекло
SF-1300E-2 Крепление стекло-ванта
SF-1300E-3 Крепление стена-ванта
Ванта, м.п.

414.59 грн.

Ванта, м.п.

200B1 Спайдер , SSS
200B11 Спайдер , SSS
200B2 Спайдер , PSS

1106.30 грн.

200B2 Спайдер , PSS

200B21 Спайдер, SSS

1106.30 грн.

200B21 Спайдер, SSS

200B3 Спайдер, PSS

1797.74 грн.

200B3 Спайдер, PSS

Безрамні системи

Останнім часом популярність набуває безрамні ссистеми – техніка, яка прийшла до нас із Фінляндії. Принцип такого монтажу простий – у конструкції вікна відсутні будь-які рамки та перегородки. В результаті оздоблення має приємний вигляд, до того ж воно не обтяжує інтер'єр кімнати, що особливо важливо, якщо кімната має невелику квадратуру.

При цьому безрамні вікна не поступаються звичайним у надійності або збереженні тепла. Саме тому техніка часто використовується для стильного скління балконів або лоджій.

У ролі системи кріплень в таких конструкціях використовуються спеціальні профілі, які монтують зверху та знизу поверхні. Функцію ствірки виконує саме скло, яке фіксується за допомогою з'єднувачів. Щоб домогтися максимальної герметизації, між стіною та склом поміщають ущільнювач.

Для високої надійності такої конструкції у вікна вставляється товстіше скло, яке стійке до ударів та впливу сильного вітру. Наша компанія пропонує купити систему безрамного скління від перевірених виробників. Така продукція недаремно користується великим попитом!

Основні переваги безрамної конструкції

Цей метод скління поєднує в собі практичність і декоративність. Використання конструкції дозволить надати інтер'єру повітряний та легкий вигляд, що візуально розширить простір приміщення. З цієї причини цей метод активно використовується в таких дизайнерських напрямках, як еко- і скандинавський стиль. До інших переваг розсувного скління можна віднести:

  1. Універсальність – такі конструкції підходять для оснащень вікон, балконів і лоджій з будь-якими параметрами й розмірами. Таке рішення дозволить втілити в життя навіть найбільш нестандартний проект.

  2. Використання надійних кріплень гарантує довговічність і міцність конструкції.

  3. Безкаркасне скління забезпечує максимальне природне освітлення, що зробить будь-яку кімнату затишною.

  4. Конструкція стійка до впливу сильного вітру та надійно захищає приміщення від пилу й бруду завдяки використанню спеціальних ущільнювачів.

  5. Такі вікна не вимагають спеціального догляду, вимити поверхню просто.

Наша компанія пропонує безрамні системи, ціна яких буде максимально вигідною і доступною! В асортименті представлений широкий вибір моделей разом з усією необхідною комплектацією.