Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

ABEL огородження

Останнім часом великою популярністю користуються безрамні огородження. Це спеціальні скляні конструкції, які виготовляються зі спеціального матеріалу. В його якості виступає загартоване скло. Його товщина складає від 6 до 10 мм.

Виробництво матеріалу здійснюється за спеціальною технологією, завдяки якій можна отримати міцне, прозоре скло без будь-яких виступів, шорсткуватостей і западин. Подібні огородження широко застосовуються в різних містах України для облаштування:

  • балконів і лоджій;

  • терас і веранд;

  • сходів;

  • басейнів.

Завдяки нашому інтернет-магазину можна придбати ABEL огородження. Головна перевага таких виробів – травмобезпечність. Конструкції відрізняються міцністю, тому розбити скло майже неможливо на побутовому рівні. Якщо трапляються пошкодження матеріалу, він розсипається на маленькі уламки. Вони негострі, тому безпечні, ними неможливо поранитися.

Принцип встановлення

Для того щоб встановити ABEL огорожі, слід знати принцип їх зведення. Він полягає в наступному:

  1. Скло розміщують щільно один до одного.

  2. Між секціями прокладається тонкий шар спеціального ущільнювача.

  3. Напрямні з алюмінію прикріплюються вгорі й внизу конструкції.

Слід зазначити, що спеціальний ущільнювач перешкоджає проникнення вологи, пилу та шуму зовні. Саме скло може рухатися по напрямних з алюмінію. Це забезпечує неймовірну зручність у регулюванні провітрювання. При цьому деякі конструкції збираються за принципом книжки.

Як вже говорилося, ABEL огородження можна встановити на балконі, лоджії, терасі, а також на сходах. Якщо цей виріб вмонтувати в будь-якому з цих місць, то воно буде візуально виглядати легким. Насправді воно надзвичайно стійке і надійне. Крім того, може витримувати величезну вагу, а також значні навантаження, викликані ударами та вітром.

Подібні конструкції актуальні для офісних і житлових приміщень. Безрамні огородження не потребують спеціального догляду. Вам необхідно час від часу протирати скло спеціальним силіконовим спреєм. До того ж такі конструкції довговічні – можуть без проблем слугувати понад 10 років, зберігаючи функціональність і зовнішній вигляд.

Вигода придбання

Європейський лідер в області виробництва металевих конструкцій ABEL виготовляє безрамні огородження високої якості. Компанія використовує спеціальний матеріал, що пройшов перевірку на міцність і зносостійкість. Вся продукція піддається обов'язковому тестуванню, що гарантує реалізацію якісних виробів без браку.

Крім огорож, компанія займається виробництвом віконних систем захисту, французьких балконів, фасадних, поручневих конструкцій. Співпрацею з цим концерном може похвалитися і наш інтернет-магазин. Це дозволяє пропонувати продукцію відмінної якості за вигідною вартістю!

За детальною консультацією звертайтеся до менеджерів сайту – вони розкажуть про товар, а також про умови співпраці та доставки.