Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Безрамне огородження S40

Якщо Ви хочете перетворити свій балкон, лоджію або терасу в комфортне, затишне місце, де буде приємно перебувати в будь-який час, рекомендуємо звернути увагу на безрамне огородження. У нашому інтернет-магазині можна знайти будь-яку систему, яка буде відповідати індивідуальним потребам.

Привабливе, функціональне, ефективне безрамне огородження S40 – оптимальне рішення для облаштування балконів. Від інших типів огорожі подібні конструкції відрізняються:

  • прозорим покриттям;

  • легкістю в догляді;

  • швидкістю складання;

  • вишуканим зовнішнім виглядом, який може прикрасити екстер'єр будь-якої будівлі.

Така огорожа захищає від вологи, сміття, пилу, а також холоду та шуму. Також безрамне огородження S40 попереджує випадіння дітей та тварин назовні.

Головні властивості конструкції

При виготовленні цього пристрою використовувався алюмінієвий профіль. Завдяки цьому конструкція відрізняється легкістю і міцністю. Є можливість складати стулки збоку, щоб повністю звільнити простір та перетворити зачинений балкон або терасу відкритими.

При виготовленні опорних коліщаток використовувався міцний матеріал. Крім того, вони прогумовані. Завдяки тому, що встановлені на підшипниках, стулки зсуваються плавно, не створюючи ніякого шуму.

Безрамні огородження не дозволяють дощу, снігу або пилу потрапити на балкон. Для цього встановлено спеціальний ущільнювач типу щітки. Для того, щоб в холодну пору року отримати повну герметичність між стулками зі скла встановлюються силіконові прокладки. Їх можна зняти з приходом весни. Таким чином буде забезпечуватися додаткова циркуляція повітря в закритому стані.

Нижній профіль має спеціальне заглиблення. За її допомогою конденсат, який виникає після приходу холодів, виводиться назовні через систему дренажу.

Своєрідність фурнітури

Безрамне огородження S40 не обходиться без затискного профілю. Головне його призначення – забезпечення надійного кріплення до підлоги скла мінімальної товщини 8 мм, максимальної – 12 мм. Цей профіль вважається найдоступнішим, а також найпростішим в процесі монтажу. Серед його особливостей виділяються:

  1. Конічна форма перетину.

  2. Здатність витримувати великі вагові та вітрові навантаження.

  3. Висока якість використовуваних при виготовленні матеріалів.

При цьому фіксація скла у профілі вимагає наявності спеціальної притискної планки на гужонах. Даний елемент знаходиться по всій довжині профілю. Така система дозволяє встановлювати огорожу без рам висотою до 1100 мм.

Разом з тим безрамні огородження мають алюмінієві заглушки. Без цього механізму конструкція не буде мати завершеного вигляду. У нашому магазині, що працює на базі онлайн-платформи, можна замовити послугу доставки.

Також можна здійснити самовивіз виробу зі складу. В першому випадку транспортування будуть здійснювати досвідчені перевізники, які доставлять товар у цілісності та схоронності. При виборі самовивозу відповідальність за якість перевезення механізму лягає на Вас.