Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Безрамне огородження система СА50

Безрамні огородження зі скла – один з найбільш привабливих видів огорож. Зазвичай їх використовують для облаштування балконів, лоджій, терас, веранд, а також басейнів. Всюди такі вироби будуть скрізь виглядати стильно й вишукано.

Сьогодні до вашої уваги представляємо безрамне огородження системи СА50, який має наступні особливості:

  • максимальну освітленість;

  • незвичайний вигляд;

  • захист від вітру, пилу, опадів;

  • надійність;

  • безпеку.

Що собою являє конструкція

У комплекті системи перегородок, як правило, йдуть скляні стулки різноманітного типу. Сюди входять маятникові дверцята, а також двійчасті та розсувні двері. Якщо розглядати маятникові безрамні пристрої, то вони відчиняються як в одну, так й дві сторони. Говорячи про двійчасті конструкції, слід зазначити, що вони відчиняються або всередину балкона, або назовні.

Безрамне огородження системи СА50 пропускає практично все світло – на його шляху не виникає ніяких перешкод. Оригінальні конструкції являють собою кілька профілів з алюмінію. Їх кріплення здійснюється до стелі й парапету. Також є можливість закріпити їх до підлоги – такий варіант відмінно підійде для вікон на всю висоту.

До профілів кріпляться полотна зі скла. Рух вікон відбувається завдяки роликовій системі. Одна скляна стулка відчиняється нижньою засувкою. Її пропонується закріпити фіксажем, щоб провітрювати приміщення при необхідності. Інші стулки повертаються і пересуваються – це дуже зручно під час експлуатації.  

Система СА50 безрамного огородження складається з:

  • клеми затискної – встановлюється у спеціальний короб для прихованого монтажу в підлогу, після цього зачиняється суцільними декоративними кришками. Дозволяє монтувати безрамне огородження зі скла, висота якого становить 1100 мм, всередині або зовні приміщення;

  • декоративної алюмінієвої кришки – забезпечує максимально щільне прилягання кришки до скла. Також в комплекті йде спеціальний ущільнювач, товщина якого змінюється в залежності від використовуваного скла. На 1 метр конструкції рекомендується використовувати 2 метри декоративної кришки;

  • алюмінієвого профілю – призначений для прихованого встановлення в підлогу. Це дозволяє досягти чудового візуального ефекту. Використання такого механізму створює відчуття, що скло вмонтоване прямо в підлогу без застосування профілів.

Придбати такі безрамні огорожі можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Підберемо необхідну фурнітуру, проконсультуємо, відповімо на всі Ваші запитання! Зв'язатися з представниками компанії можна за телефоном, за допомогою месенджерів або прямо на сайті.