Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Безрамне огородження система FX50

Сьогодні все частіше для облаштування неопалюваних приміщень на кшталт балкона або лоджії використовують безрамні огородження. Це спеціальні скляні конструкції, які мають багато переваг. Вони зовсім недавно з'явилися на ринку, але вже зайняли впевнену позицію. Серед українського населення такі товари неймовірно популярні.

Поширеним видом зазначених огорож виступає безрамне огородження система FX50. Вона має привабливий вигляд, в будь-якому місці виглядає стильно, гармонійно поєднується з інтер'єром.

Придбати цей виріб можна за допомогою нашого інтернет-магазину. Клієнти можуть розраховувати на вигідну співпрацю. Також можна скористатися послугою доставки – при необхідності привеземо товар до будинку чи офісу. Крім того, кожен покупець може самостійно забрати огородження зі складу.

Опис фурнітури

В комплект системи FX50 безрамного огородження входить:

  1. Затискний профіль – завдяки йому можна провести надійне кріплення скла, товщина якого 12-20 мм до торцевої частини перекриття. Його кріплення до торця плити відбувається в декількох площинах. Одна з них – вертикальна, інша – горизонтальна. Завдяки цьому виробу нестрашні вагові або вітрові навантаження.

  2. Металевий клин – йде в комплекті з затискним профілем, має регулювання товщини, завдяки чому скло фіксується в профілі.

  3. Заглушка з алюмінію – головне призначення полягає у приховуванні видимого торця системи. Механізм надає всій конструкції завершеного вигляду.

  4. Зовнішня декоративна кришка – вона робить непомітними всі елементи кріплення, також дозволяє надати вигляду суцільної монолітної конструкції. З кришкою зазвичай йде і спеціальний ущільнювач, товщина якого може бути різною, на цей показник впливає використовуване скло.

  5. Внутрішня декоративна кришка – завдяки анодному покриттю, яким оброблене її покриття, система захищена від корозії. До того ж цей механізм надає конструкції естетичного вигляду.

Докладніше дізнатися про той чи інший товар можна у співробітників нашого інтернет-магазину. Вони нададуть повну інформацію про товар, допоможуть визначитися з вибором.

Головні переваги

Безрамні огорожі є універсальними, оскільки підходять для різних типів балконів, лоджій, причому незалежно від форм і розмірів. Безпека пристрою можлива завдяки застосуванню стійкого до ударів скла разом з надійними елементами кріплення.

Подібна конструкція має естетичний та оригінальний вигляд, створює відчуття певної легкості. Що стосується внутрішнього простору, то воно чудово пропускає світло. Це дозволить без проблем насолоджуватися мальовничими пейзажами.

Ще одна перевага використання виробу – простота в догляді. Необхідно іноді протирати скло водою і милом. Внутрішній же простір надійно захищений від попадання вологи та пилу.