Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Безрамне огородження Система М50

Без сучасних технологій складно уявити життя, вони міцно увійшли в побут і продовжують вдосконалюватися. Прогрес не стоїть на місці, що відбивається на кожному аспекті життя. Те ж саме стосується й облаштування балконів, лоджій або терас. Для цієї мети використовуються безрамні огородження. Цей вид конструкцій вважається практичним та найзручнішим з усіх інших подібних огорож.

Хоча такі пристрої з'явилися у нашій країні зовсім недавно, їх уже встигли вподобати більшість споживачів. У таких конструкціях відсутні рами, перегородки, тому візуально ці вироби здаються легкими й повітряними.

У нашому магазині, що працює на базі онлайн-платформі, представлено широкий асортимент відповідної продукції. Сьогодні досить популярне безрамне огородження Система M50. Серед його особливостей:

  • кріплення за допомогою напрямних профілів;

  • застосування ударостійкого загартованого скла;

  • максимальна освітленість;

  • простота у догляді;

  • можливість встановлення у будь-яку пору року.

Замовити такий виріб можна у віддаленому режимі. Зв'язатися з представниками компанії пропонується за телефоном або за допомогою месенджеру. Спеціалісти проконсультують відносно товару та умов співпраці.

Що знаходиться в комплекті безрамного огородження

Наш інтернет-магазин пропонує купити систему M50 безрамного огородження за вигідною ціною. Вже багато споживачів вибрали цей пристрій для облаштування своїх балконів і веранд. В комплектації товару:

  • затискний профіль;

  • декоративна кришка з алюмінію (призначена для скла товщиною 25 мм);

  • алюмінієва заглушка;

  • верхня кришка.

Цей пристрій потребує складного професійного встановлення. Але якісна фурнітура допоможе здійснити це максимально швидко. Надійні механізми нададуть конструкції естетичний вигляд, забезпечать її довговічність.

Безрамне огородження системи М50 зазвичай надійно фіксується на опорній поверхні затискним профілем. У деяких випадках допускається фіксація сталевими точковими кріпленнями. Це надає їм високу міцність, дозволяє протистояти тим чи іншим навантаженням.

Чому варто придбати цей виріб?

Така конструкція не потребує особливого догляду – буде достатньо мити скло з водою і милом. Також можна використовувати миючий засіб, але при цьому потрібно стежити, щоб в його складі не було абразивів, інакше з'являться подряпини.

Крім того, подібні безрамні огородження візуально збільшують простір. Тому покупка такого пристрою – ідеальний варіант, коли бракує вільного місця.

До того ж огорожі без рам зі скла повністю пропускають світло, їх складно помітити у навколишньому просторі. Господарі приміщення можуть повною мірою насолоджуватися мальовничими краєвидами.

Виробник гарантує, що подібні конструкції будуть служити тривалий час. При правильному догляді конструкцією можна користуватись довгі роки.