Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Безрамне огородження система R50

Останнім часом великою популярністю серед українців користуються безрамні огородження для балконів, лоджій. Поза всякими сумнівами, така затребуваність повністю виправдана.

Як відомо, балкони в багатоповерхових будинках часто невеликі, як і лоджії, які часто є вузькими. З цієї причини безрамне огородження – чудовий варіант, щоб зекономити внутрішній простір. Зовні подібна установка має вигляд суцільної скляної стіни. Головна її перевага – візуальне збільшення площі балкона або лоджії.

Безрамне огородження системи R50 поліпшить зовнішній вигляд таких майданчиків, а його прозора поверхня буде своєрідною прикрасою. Переваги такого виробу – елегантний дизайн, міцність, зручність експлуатації. З використанням цієї системи балкони будуть захищені від:

  • пилу;

  • сміття;

  • протягу;

  • опадів;

  • сторонніх звуків.

Застосування безрамного огородження дозволить насолоджуватися видами, що відкриваються. До того ж конструкція здатна прослужити довгі роки та витримати великі навантаження.

Якісна фурнітура для огородження без рам

Безрамні огородження неможливо уявити без надійної, міцної, якісної фурнітури. Вони дозволять провести швидкий монтаж, який не завдасть особливих проблем.

Система безрамного огородження R50 для скла товщиною 25,5 мм має затискний профіль. Його конструкція відрізняється простотою та надійністю. Це суцільний монолітний П-подібний профіль, виготовлений з алюмінію з товстими стінами. Товщина стінок подекуди сягає 22 мм. Це забезпечує стійкість конструкції, незалежно від висоти, на якій вона встановлена.

Комплект складається з пластикових клинів, завдяки яким відбувається фіксація скла у профілі. Система R50 безрамного огородження надає можливість встановлювати огородження зі скла висотою 1100 мм. Це можна зробити всередині або зовні приміщення.

Разом з тим передбачена алюмінієва декоративна кришка та заглушка. Друга приховує видимий торець пристрою, завдяки чому він має завершений вигляд.

Принцип роботи

Конструкція працює за наступним принципом:

  1. Для відчинення першої стулки слід застосовувати мотузку.

  2. Одночасно із зазначеною дією відчиняється 2 фіксатори.

  3. Інші стулки рухаються за допомогою коліщаток на місце першої й там відчиняються.

Крім того, скляні частини здатні здійснювати рухи через кутове з'єднання. Також є можливість їх об'єднання в кутку. Місце відкриття стулок може знаходитися з однієї або двох сторін. У деяких випадках воно розташоване по центру. На це впливає довжина безрамних огороджень.

Зсередини система закріплюється двома фіксаторами в самому верху й низу. Це знижує ризик будь-яких проникнень ззовні без використання спеціальних інструментів або порушення цілісності конструкції.