Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Ми працюємо SF.UA

Безрамне огородження

Порівняння товарів (0)


13*20 мм Ущільнювач під скло 10+10 мм
Вирівнювач під скло 10+10 мм
Клин ABEL 10+10 мм

93.27 грн.

Клин ABEL 10+10 мм

Система Visioplan 30

10072.62 грн.

Система Visioplan 30

Система Visioplan 60

7507.83 грн.

Система Visioplan 60

Система Visioplan 70

9746.19 грн.

Система Visioplan 70

50-5000 Зажимний профіль
50-5005 Кришка декоративна алюмінієва
50-5009 Заглушка алюмінієва
50-6548 Клема зажимна, 150мм
50-6549D Поворот 90 град., алюм
50-6549К Заглушка алюмінієва
50-6550 Кришка декоративна алюмінієва

Безрамне огородження

У сучасному світі безрамні огородження стають усе більш популярними. Їх можна використовувати в будь-якому місці, адже вони скрізь будуть виглядати стильно і сучасно. Але перш ніж встановити такі огорожі, необхідно спочатку познайомитися з їх характеристиками. Будь-який тип огородження має свої переваги та недоліки, безрамний – не виняток.

Скляні конструкції в ролі загороджень застосовуються все частіше. У цьому немає нічого дивного – архітектурна мода диктує нові правила. Безрамні огородження застосовуються для різних цілей, привертаючи увагу тим самим великої кількісті людей. Найчастіше вони використовуються для огородження сходових маршів, басейнів, інших подібних конструкцій.

Переваги пристосування

Згадуючи про найголовніші плюси таких виробів, варто виділити:

  1. Неперевершений вигляд – безрамне огородження пропускає світло, тому майже непримітне в навколишньому просторі. Це дозволить максимально насолодитися краєвидом.

  2. Високий рівень міцності – подібні конструкції переважно виготовляються із загартованого скла. Монтаж відбувається наступним чином: огородження фіксується на опорній поверхні за допомогою затискного профілю або сталевого точкового кріплення. Це забезпечує високу міцність конструкції, дозволяючи витримувати великі статичні та динамічні навантаження.

  3. Зорове збільшення простору. Через це вибір даного виробу для приміщення, де мало вільного місця, стане відмінним варіантом. Встановлення такої конструкції дозволить візуально розширити розміри площі.

  4. Простота у догляді – скляні безрамні огородження не вимагають особливих зусиль для підтримування чистоти. Необхідно іноді мити скло водою і милом, також можна використовувати миючий засіб. Після цього достатньо протерти скло насухо чистою м'якою ганчіркою.

Також у виробі є кілька мінусів. Перш за все це висока ціна. Скляна огорожа без рам – недешеве задоволення, тому потрібно бути до цього готовим. Також якщо її встановити на вулиці, є ризик, що на виробі з'являться подряпини. Поява таких дефектів також після використання мийних засобів з абразивами.

Особливості конструкції

Кріплення зазначеного пристрою здійснюється за допомогою напрямних профілів. Вони розташовані внизу і верху отвору. Роль віконної стулки грає саме скло, що закріплюється в напрямні профілі. Просвіт між стіною й склом герметизують, використовуючи ущільнювач.

Що стосується встановлення, то цей процес досить складний. Встановлення рекомендується довіряти тільки професіоналам. У цій справі краще не економити, інакше найменша помилка призведе до серйозних наслідків.

У нашому інтернет-магазині пропонується придбати безрамне огородження різних типів. Широкий асортимент відповідної продукції дозволить вибрати ту модифікацію, яка ідеально підійде під особливості приміщення, фінансові можливості та особисті запити.