Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Безрамні системи

Порівняння товарів (0)


Скляний розсувний дах Sliding
Система безрамного скління
Пергола

8121.88 грн.

Пергола

Автоматичний захист від вітру
Кінетичний вітрозахист
N100 Профіль для скляного навісу 2м
N100 Профіль для скляного навісу 3м
SF-1300E-1 Кріплення стіна-скло
SF-1300E-2 Кріплення скло-ванта
SF-1300E-3 Кріплення стіна-ванта
Ванта, м.п.

486.99 грн.

Ванта, м.п.

200A1 Спайдер однорукий, SSS
200A11 Спайдер однорукий, SSS
200A2 Спайдер дворукий, SSS
200A21 Спайдер дворукий, SSS

Безрамні системи

Останнім часом популярність набуває безрамні ссистеми – техніка, яка прийшла до нас із Фінляндії. Принцип такого монтажу простий – у конструкції вікна відсутні будь-які рамки та перегородки. В результаті оздоблення має приємний вигляд, до того ж воно не обтяжує інтер'єр кімнати, що особливо важливо, якщо кімната має невелику квадратуру.

При цьому безрамні вікна не поступаються звичайним у надійності або збереженні тепла. Саме тому техніка часто використовується для стильного скління балконів або лоджій.

У ролі системи кріплень в таких конструкціях використовуються спеціальні профілі, які монтують зверху та знизу поверхні. Функцію ствірки виконує саме скло, яке фіксується за допомогою з'єднувачів. Щоб домогтися максимальної герметизації, між стіною та склом поміщають ущільнювач.

Для високої надійності такої конструкції у вікна вставляється товстіше скло, яке стійке до ударів та впливу сильного вітру. Наша компанія пропонує купити систему безрамного скління від перевірених виробників. Така продукція недаремно користується великим попитом!

Основні переваги безрамної конструкції

Цей метод скління поєднує в собі практичність і декоративність. Використання конструкції дозволить надати інтер'єру повітряний та легкий вигляд, що візуально розширить простір приміщення. З цієї причини цей метод активно використовується в таких дизайнерських напрямках, як еко- і скандинавський стиль. До інших переваг розсувного скління можна віднести:

  1. Універсальність – такі конструкції підходять для оснащень вікон, балконів і лоджій з будь-якими параметрами й розмірами. Таке рішення дозволить втілити в життя навіть найбільш нестандартний проект.

  2. Використання надійних кріплень гарантує довговічність і міцність конструкції.

  3. Безкаркасне скління забезпечує максимальне природне освітлення, що зробить будь-яку кімнату затишною.

  4. Конструкція стійка до впливу сильного вітру та надійно захищає приміщення від пилу й бруду завдяки використанню спеціальних ущільнювачів.

  5. Такі вікна не вимагають спеціального догляду, вимити поверхню просто.

Наша компанія пропонує безрамні системи, ціна яких буде максимально вигідною і доступною! В асортименті представлений широкий вибір моделей разом з усією необхідною комплектацією.