Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Дотягувач дверей

Дотягувачі для вхідних дверей – зручна альтернатива звичайним пружинам, яка робить використання конструкції максимально зручним. За допомогою такого елементу забезпечується автоматичне закривання скляного полотна. Дане рішення буде особливо корисним у випадках, коли:

 • конструкція постійно використовується великою кількістю людей;

 • двері знаходяться в місці, в якому просто незручно стежити за її закриванням (наприклад, розділяє кухню і зал для відвідувачів в кафе);

 • елемент розташований у виробничому або складському приміщенні, де важлива відсутність протягу.

Крім цього, конструкція з дотягувачами стане зручним рішенням в звичайних будинках або квартирах. Такий зручний та практичний варіант дозволить не стежити за тим, чи закриті двері.

Купити дотягувач варто у компанії «Супермаркет Фурнітури» – покупцям запропонований широкий асортимент продукції від перевірених виробників.

Особливості конструкції

Дверні дотягувачі для дверей являють собою механізм, що складається з важільної тяги, дотягуючого елемента, який доповнює пружина. Остання вказана деталь розташована в спеціальній трубці, всередині якої також знаходиться масло. Пружина починає свій рух за допомогою поршня, потім розпрямляється, в результаті чого скляне полотно закривається.

Механізм поміщається в корпус, який доповнюється гвинтами. За їх допомогою можна регулювати потужність затягування пружини. Варто відзначити, що такий механізм забезпечує плавний рух без ривків.

Залежно від особливостей конструкції дотягувачі можна розділити на:

 1. Накладні. Елементи знаходяться на зовнішній частині ствірки у режимі відкритого доступу.

 2. Приховані. Механізм вбудовується в конструкції дверей або підлогу. Основні частини дотягувача знаходяться в коробці, а важіль тримається на скляному полотні.

 3. Підлогові. В цьому випадку елемент кріпиться до підлоги.

Окрім того, дотягувач може функціонувати за певним принципом. Так, існують спеціальні варіанти, в яких велика частина складових прихована, а закриття ствірки виконується за допомогою важеля, що пересувається по певному пазу.


Іншим розповсюдженим рішенням є колінний механізм, який встановлюється відкритим чином. В цьому випадку важіль складається і працює за допомогою осі.

Переваги використання дотягувачів дверей

Компанія «Супермаркет фурнітури» пропонує купити дотягувач для дверей, який відрізняється надійною структурою, забезпечує чітку, злагоджену роботу. До переваг такого рішення відносяться:

 1. Автоматичне повернення ствірки в нульове положення, що особливо зручно при використанні дверей маятникового типу.

 2. Безшумне пересування скляного полотна, яке не заважатиме відпочинку або роботі присутніх в приміщенні.

 3. Забезпечення більш ефективної ізоляції за рахунок того, що двері швидко зачиняються і не пропускають протяг.

 4. Можливість самостійно регулювати швидкість та силу, з якою пружина буде впливати на полотно. При бажанні власник може вибрати найбільш оперативний або повільний режим закриття.

 5. Високоякісні матеріали, котрі забезпечують тривалий термін експлуатації механізму без поломок та збоїв.

 6. Захист конструкції від зносу. За допомогою дотягувача коробка і замок прослужать набагато довше, так як механізм скорочує навантаження на двері. Так, засувка рухається плавно, чого не завжди можна домогтися, поспіхом закриваючи ствірку.

При цьому вартість якісної продукції буде вигідною і приємною. Покупцям пропонується великий вибір! Даний товар – просте та практичне рішення, яке спростить побут!