Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Ми працюємо SF.UA

Душові системи

Порівняння товарів (0)


12*20 Профіль алюмінієвий Black
12*20 Профіль алюмінієвий полірований, AL
SF-120PH Ручка з тримачем для рушника
SF-121PH Ручка-кноб, PSS
SF-4414 PSS Конектор стіна / скло полірований
SF-4414 SSS Конектор стіна / скло матовий
SF-699 Ручка-кноб з засувкою, СР
 Ручка-млинець з вирізом
17*14 Профіль алюмінієвий 3м, Black Mat
202-1SF Ущільнювач, 8 мм
SC-10-19 З'єднувач стіна-труба регулюючий
SC-10-19K З'єднувач стіна-труба регулюючий

Душові системи

Сучасні душові підтримують різні функції, а їх використання просте та зрозуміле. Сьогодні розробники випускають моделі, які відрізняються своєю вартістю та якістю. Як правило, це відразу комплект, який виконано за індивідуальним дизайном. Купити душові системи можна не всім набором, а кожен елемент окремо, але така покупка обійдеться набагато дорожче.

На нашому сайті можна придбати душову фурнітуру, в тому числі й комплекти. В асортименті представлені товари світових брендів. Вартість продукції доступна кожному, підберемо товар для будь-якого клієнта.

Функції та особливості душових систем

Найвідомішими є вбудовані душові системи, які мають стильний дизайн та справно виконують свої функції. У нас представлені такі марки, як Minusco, Colcom та SF.

В нас можна купити фурнітуру, яка має різні стилі оформлення. Особливою популярністю користується анодований, полірований, золотий, матовий колір. Це можуть бути петлі, конектори, штанги, ручки, ущільнювачі.

Виробники душових систем

У магазинах можна побачити велику кількість душових. Крім функціональних можливостей, також варто звертати увагу на марку виробника.

Бренд Minusco Colcom є одним з найпопулярніших в цій сфері. Протягом довгих років він радує користувачів цікавими моделями з великим вибором функцій. Всі предмети відмінної якості, зможуть прослужити довгий час.

Ще одним відомим брендом є SF. Серед асортименту його товарів є можливість вибрати фурнітуру з різного матеріалу. Це може бути нержавіюча сталь, алюміній, силікон, акрил або сплав.

На вибір можна замовити петлі, конектори, штанги, ручки, ущільнювачі. Допоможемо підібрати товар під певну модель душової системи. Користувачі виділяють стильний дизайн та якість фурнітури.

Таким чином, душова система виконує потрібні функції й при цьому економить воду. Великий вибір моделей представлений в нашому магазині, де можна знайти саму різну фурнітуру за прийнятною ціною.