Компанія «Супермаркет фурнітури» постійно стежить за якістю продукції, тому Ви можете бути впевнені в тому, що комплектуючі, в характеристиках яких вказана нержавіюча сталь, виконані з нержавіючої сталі марки sus304 або sus316.
Якщо там немає пластикових деталей, що не зніматься, то в більшості випадків так, фурнітуру фарбувати можна. Щодо конкретного товару уточнити можна, звернувшись до наших менеджерів за телефоном +38 (097) 500 25 25 або +38 (044) 239 26 85.
По Україні товар доставляється службами Нова Пошта, Нічний Експрес, САТ, так само є можливість оформити адресну доставку. https://sf.ua/delivery
Компанія «Супермаркет фурнітури» позиціонують як постачальника фурнітури і комплектуючих для скляних конструкцій, монтаж і обробка скла не зовсім наш напрямок. Винятком є конструкції безрамного скління, вітрозахисту, розсувних дахів і автоматичних систем KBB.
Звичайно, менеджери компанії допоможуть вам з складанням кошторису, а конструктори з проектуванням та виготовленням креслень.
Всі актуальні ціни ви можете знайти на сайті і в особистому кабінеті https://sf.ua/index.php?route=account/login.
Розрахуватися за товар ви можете карткою MasterCard / Visa в офісі, через сайт, або на розрахунковий рахунок компанії.
Так звісно. З фотографіями готових об'єктів, ви можете ознайомитися в розділі «Галерея» https://sf.ua/galereja/
На продукцію торгової марки «SF» гарантія становить Два роки з моменту придбання. На продукцію торгових марок: Сolcom Minusco, Casma, Saheco, BTS, Abel, Schlechtendahl - гарантія один рік. Автоматичні Системи KBB - гарантія п'ять років.
Наші менеджери з радістю готові зустрітися з Вами і вашими співробітниками. Вони розкажуть все про наш товар і правилами його використання.
На деякий позиції є інструкція по збірці і монтажу, в інших випадках, технічну інформацію вам може надати Ваш менеджер.
Довжина профілю вказана на сторінці товару в опис або в характеристиках. Але, якщо у вас виникли питання, за більш точною інформацією можете зв'язатися з менеджером компанії. Так само є можливість підрізання будь-якого профілю під ваш розмір.
Звичайно, ми постійно працюємо над їх удосконаленням, і оновлюємо їх у міру надходження новинок. Замовити каталог ви можете, зателефонувавши нам за номером +38 (097) 500 25 25 або надіславши заявку на Електронну адресу: info@sf.ua
Одиниці виміру вказані на сторінці товару в описі або в характеристиках. Але якщо у вас виникли питання, то за більш точною інформацією можете зв'язатися з менеджером компанії.
Офіс і склад знаходиться за адресою: м Київ, вул. Вікентія Хвойки 18/14 корпус 25. https://sf.ua/contact-us
Виходячи з великого досвіду, заміри повинні робити ті ж фахівці, що будуть робити монтаж. Так як наша компанія монтажами не займається, на заміри ми відповідно не виїжджаємо. Винятком є конструкції безрамного скління, вітрозахисту, розсувних дахів і автоматичних систем KBB.
Звичайно, подивитися фурнітуру і отримати консультацію ви можете за адресою: г. Киев ул. Вікентія Хвойки 18/14 корпус 25. https://sf.ua/contact-us
Так є. Придбати фурнітуру ви так само можете в місті Одеса, вул. Б. Хмельницького 24. https://sf.ua/contact-us