Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Комплекти для міжкімнатних дверей

Для того щоб поставити двері в приміщення, недостатньо придбати тільки дверну коробку і скляне полотно. Для цього будуть потрібні допоміжні елементи – комплекти для монтажу. Вони підбираються в залежності від відмикання дверної конструкції, функціонального призначення.

У разі відсутності бажання підбирати кожну деталь окремо, можна придбати готовий набір на сайті. Там представлений широкий асортимент продукції, яка прекрасно підійде для скляних виробів.

Склад комплекту

Для правильного монтажу дверної системи потрібно заздалегідь придбати необхідні допоміжні елементи. Найчастіше до складу набору входять такі елементи:

  • петлі та вісь;

  • ручки;

  • відповідна частина;

  • замки.

Формуватися комплекти для міжкімнатних дверей можуть по-різному. Це залежить від виробника, вартості та інших факторів.

При покупці даного набору значно спрощується процес монтажу. При цьому не потрібно витрачати час на пошук інформації, підбирати окремо кожний елемент, щоб він відповідав формі та кольоровій гамі. Головна особливість готового набору – кожен елемент відповідає текстурі.

Вибір готового комплекту – головні переваги

Придбати якісну й недорогу продукцію пропонується на сайті. Там завжди можна знайти різні вироби, які прикрасять дверний отвір і полотно. Придбання готового набору має ряд переваг, а саме:

  1. Кожен елемент правильно підібраний для монтажу. Під час роботи не виникнуть складності, зібрати систему можна як конструктор.

  2. Економія фінансових коштів. Якщо купувати кожну деталь окремо, то це може бути значно дорожче, ніж придбання вже зібраного комплекту.

  3. Перед монтажем дверей не потрібно проводити підготовчі роботи, поєднувати кожен компонент між собою.

Якщо виникло бажання придбати набір, потрібно уважно ознайомитися з його змістом, звернути увагу на наявність всіх деталей, необхідних для монтажу. Також враховуються кольорова гама та матеріал виготовлення. Якщо в складі виробництва петель знаходиться метал, то вісь також повинна бути зроблена з такої сировини.

Різновид дверної конструкції

Комплект підбирається в залежності від типу дверей. Виділяються такі варіанти:

  • одностворкові міжкімнатні скляні;

  • двостворкові міжкімнатні скляні;

  • розсувні міжкімнатні скляні.

У цьому випадку набори також будуть неоднаковими. Петлі й вісь матимуть різний вигляд і принцип дії, замок і ручка відрізнятимуться способом встановлення та відкривання.

Купити будь-який тип комплекту на міжкімнатні двері пропонується на сайті. Консультанти готові надати допомогу у виборі системи, підборі необхідних елементів. Вся продукція виробляється згідно з вимогами, виконується з якісних матеріалів.

Довірте свої двері професіоналам.