Країна виробник
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Коробки інтер'єрні

Багато власників будинків зацікавлені в ефективному розподілі вільного простору у кімнатах. Це одне з найважливіших завдань при забезпеченні домашнього вогнища. Заощадити місце в будинку допоможе коробка інтер'єрна. Також цей виріб гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, чудово прикрасить кімнату.

Подібне оснащення дозволяє дверям у закритому положенні перебувати в одній площині з лиштвою. Також серед особливостей подібних виробів:

  • досконалий, продуманий до найдрібніших деталей дизайн конструкції;

  • високий рівень якості виконання;

  • простота монтажу.

Разом з тим нерідко спосіб встановлення залежить від експлуатаційних характеристик дверей.

Види коробок

Якщо Ви хочете придбати інтер'єрну коробку, рекомендуємо звернути увагу на асортимент нашого інтернет-магазину. Подібні вироби успішно застосовуються протягом декількох десятиліть. Вони стрімко увійшли в моду, і досі залишаються в тренді.

На сьогодні великою популярністю користується міжкімнатні, інтер'єрні двері. Вони надають приміщенню витончений, стриманий і достойний вигляд. В процесі кріплення дверного полотна часто виникають труднощі. Для того щоб двері зі скла або будь-якого іншого матеріалу міцно трималися, а також візуально гармоніювали з уже наявним інтер'єром, рекомендується застосовувати коробку інтер'єрну. Головна її відмінність – зручна експлуатація плюс практичність матеріалу.

В інтернет-магазині можна купити коробки інтер'єрні наступних типів:

  1. Z-подібна з накладкою – зроблена з алюмінію. В комплекті йдуть ущільнювач, з’єднувальні кутки, заставна.

  2. L-подібна без лиштви – виготовлена теж з алюмінію, призначена для міжкімнатних, інтер'єрних дверей. Комплектація аналогічна попередньому типу.

  3. Під скляний отвір – матеріал виготовлення – алюміній, використовувати слід з петлями на пластинах. Комплект складається з ущільнювача й куточків.

Також для міжкімнатних, інтер'єрних дверей підійде алюмінієва коробка, яка складається з двох основних частин. Одна з них – це основа, оснащена лиштвою. Інша – штапик, який приховує всі кріпильні елементи. Завдяки ним зазначена коробка інтер'єрна кріпиться до отвору.

Переваги використання

Зараз великим попитом користуються саме алюмінієві інтер'єрні коробки. Експлуатувати їх дозволяється навіть в умовах високої вологості. Як правило, такі вироби використовують в СПА-салонах, лазнях, саунах, басейнах. Крім того, подібний пристрій відмінно виглядає в інтер'єрі стилю хай-тек. До того ж до коробки легко підібрати необхідну фурнітуру. Зазвичай це деталі, виготовлені з металу або скла.  

Купити коробки інтер'єрні можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. За детальною консультацією звертайтеся до менеджерів. Вони із задоволенням дадуть відповідь на ті запитання, які цікавлять, допоможуть при необхідності підібрати потрібний товар.