Показано з 1 по 15 із 34 (3 сторінок)

Фурнітура для душу має елементи, які об’єднуються в єдину систему. Кожна деталь індивідуальна, має свої характеристики та особливості. Кріплення для скла є основним елементом, без якого душ не зможе функціонувати в повному обсязі.

Сьогодні на ринку можна знайти різні моделі, тому що розробники оновлюють свою продукцію щороку. При виборі кріплення варто звернути увагу на матеріал, колір, товщину скла, вагу та висоту. Найпопулярнішими марками є Minusco Colcom та SF. Користувачі позитивно відгукуються про ці бренди, а якість їх товарів не підлягає сумніву.

Характеристики кріплення для скла

Перед тим як купити кріплення під скло, потрібно знати точні характеристики душу. В першу чергу це стосується товщини скла. Вона може сягати від 6 до 12 сантиметрів. Також важливим фактором є вага, адже якщо придбати невідповідне кріплення, то воно може не витримати навантаження скла. На нашому сайті представлені моделі від 35 до 120 кілограмів.

Кожен елемент має монтажну пластину, що дозволяє не підрізати ущільнювач в районі коннектора. Товар повинен бути захищений спеціальним покриттям від вологи. Це дозволить запобігти іржі та корозії. Краще використовувати нержавіючу сталь або сплав металів, оскільки вони є ідеальними матеріалами.

Крім основних характеристик, варто звернути увагу на дизайн коннектора, оскільки він повинен доповнювати стиль душової системи. Є можливість вибрати різні кольори – матовий, сатин або полірований. Встановлення кріплення скла до стіни варто довірити професіоналам, тому що цей процес вимагає особливих знань та умінь.

Чому варто купувати кріплення для скла в нашому магазині?

На ринку представлена велика кількість магазинів, які продають душову фурнітуру, але не всі вони пропонують вигідні умови співпраці та доступну вартість. Ціна кріплення скла з нержавійки становить від 279 до 1284 гривень. Вартість залежить від моделі та торгової марки. Переваги покупки на нашому сайті:

  1. Гарантія на продукцію магазину.

  2. Зручний спосіб замовлення за допомогою телефону або на сайті.

  3. Прийнятні ціни на душову фурнітуру.

  4. Доставка протягом 1-2 днів.

Крім цього діють вигідні знижки та пропозиції. На сайті компанії можна знайти останні відгуки клієнтів, а також контактну інформацію для зв'язку з нашими операторами. Вони проведуть безкоштовну консультацію й дадуть відповідь на поставлені питання.

Купити кріплення скла можна на нашому сайті за прийнятною ціною. Товар замовити віддалено, навіть не виходячи з дому. Доставка здійснюється протягом 1-2 днів по всій території країни.

Не прогавте можливість замовити металеве кріплення скла, яке зможе прослужити довгий період часу. Приймаємо заявки вже зараз!