Колір
Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Фурнітура для скла

Скляні конструкції давно стали важливою тенденцією у світі дизайну. Вони використовуються в різних стилях і дозволяють надати інтер'єру сучасного і стильного зовнішнього вигляду. Так, поширеними рішеннями є використання скляних панорамних вікон, дверей, козирків та навісів. Подібні варіанти застосовуються як у звичайних житлових будинках або квартирах, так і в різних магазинах, офісах та компаніях. Цей підхід дає можливість додати індивідуальності в оформлення будь-якого приміщення.

Такий варіант також дає можливість вирішити наступні завдання:

  1. Створення світлішого та більш повітряного простору завдяки покращенню природного освітлення. У результаті атмосфера приміщення стає теплою та затишною, а витрати електроенергії можна скоротити.

  2. Зорове збільшення простору завдяки використанню скляних дверей і панорамних вікон. Проблема нестачі квадратури кімнат є актуальною для типових будівель. Такі поверхні допомагають зробити межі приміщення нечіткими та надати йому повітряний, просторий вигляд.

  3. Розсувні конструкції не займають простір завдяки відкриттю ствірки, зберігаючи кожен сантиметр вільного місця.

  4. Створення «родзинки» в інтер'єрі. Такі конструкції виглядають оригінально й незвично.

При цьому моделі скляних козирків і перегородок стійкі до ударів і впливу поганих погодних умов. Однак навіть найбільш надійні конструкції з часом можуть вийти з ладу. Основними причинами є сильні механічні дії або вплив зовнішніх негативних факторів.

Найчастіше страждає фурнітура для скла, яка пошкоджується від частого або необережного використання. На щастя, замінити такі кріплення просто, достатньо знайти надійні комплектуючі.

Саме таку продукцію пропонує наш інтернет-магазин! В асортименті зібрана надійна фурнітура для найрізноманітніших скляних конструкцій. Таке рішення гарантує довговічний ремонт, після якого власнику не доведеться витрачати кошти на заміну складових ще довгий час.

Основні переваги фурнітури для скла

При заміні комплектуючих варто подбати про те, щоб ремонт був якісним, довговічним. З цієї причини варто звернути увагу на продукцію, зроблену з міцних матеріалів. Так, фурнітура для скляних дверей виготовлена з металів, які здатні витримати великі навантаження. При цьому вони стійкі до утворення корозійних процесів.

Деякі моделі виготовлені з титану – одного з найміцніших і найнадійніших металів. Такі кріплення можна використовувати в будь-яких умовах. До інших переваг продукції відносяться:

  1. Зручність у використанні завдяки оптимальній формі тримачів.

  2. Стійкість до впливу перепадів температури, опадів або інших поганих погодних умов.

  3. Кріплення забезпечують надійну фіксацію і щільність з'єднання.

  4. Елементи відрізняються простим принципом встановлення, що не займе багато часу.

  5. Фурнітура для дверей, козирків і навісів має стильне оформлення й поєднується зі скляними конструкціями. Використання хромованих елементів стане оптимальним оснащенням інтер'єру та гармонійно впишеться в оформлення.

  6. Моделі проходять додаткову обробку шляхом полірування.

Наш інтернет-магазин пропонує купити фурнітуру для скла, вартість якої відрізняється вигідністю та доступністю. При цьому продукція стане надійним доповненням конструкції.