Країна виробник
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Зсувний дах – особливості конструкції

Останнім часом дизайнери прагнуть до створення лаконічних, але виразних інтер'єрів. Такий підхід дозволяє економити простір, залишаючи його стильним. Надати дизайну «родзинку» можна шляхом використання звичних конструкцій, які матимуть нестандартну форму. Одним з цікавих варіантів є розсувний дах.

Рішення відповідає принципам популярних стилів. Конструкція дає можливість зробити приміщення світлим, теплим і затишним. При цьому воно має високі технічні характеристики.

Конструкція зсувного даху являє собою системи з алюмінієвого профілю, на якому розміщуються скляні панелі. У разі потреби вони переміщаються за допомогою спеціальних роликів і фіксуються в певному місці каркаса в кінці руху. Така система може бути ручною та автоматичною.

Як правило, конструкції використовуються для оснащень терас, веранд і басейнів. Ще одним практичним рішенням є теплиця з розсувним дахом. Таке оснащення дозволяє створити для рослин сприятливі умови, регулюючи таким чином кількість сонячного світла й температуру.

Наша компанія пропонує купити продукцію від кращих виробників! Рішення дозволить створити в будь-якому приміщення стильне й практичне оформлення.

Чому варто вибрати таку конструкцію?

Встановлення зсувного даху дозволяє наповнити кімнату великою кількістю світла й свіжого повітря. Такі панелі також надають шанс милуватися нічним небом прямо в ліжку. До інших переваг такого рішення відносяться:

  1. Можливість скоротити рівень споживаної електроенергії. Така перевага дарує шанс не просто заощаджувати, але й зменшити шкоду, яка вчиняється навколишньому середовищу.

  2. Безрамні розсувні системи відрізняються міцністю та зносостійкістю. Такі конструкції переносять вплив погодних умов, таких як сильний вітер. Вони також стійкі до механічних ударів і виникнення тріщин після падіння гілки або тиску кількості опадів.

  3. Таке скління відрізняється декоративністю і зможе прикрасити приміщення. Дах виглядає стильно в будь-якому інтер'єрі.

  4. Простота конструкції забезпечує швидке встановлення та тривалий термін експлуатації.

  5. Використання потовщених панелей підвищує рівень збереження тепла. Каркас виготовляється з алюмінію, стійкого до утворення корозії, при цьому він має невелику вагу.

Також варто відзначити, що наша компанія пропонує купити зсувний дах, ціна якого буде приємною і доступною!