Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

×

Дверні замки для дверей зі скла

Дверні замки для дверей зі скла

Порівняння товарів (0)


1530A HCS Комплект ключ/барашек с адаптером
SF-009А Замок накладной ключ-барашек с ответной частью к стене
SF-010 Замок накладной с ответкой на стекло, ключ-ключ, SSS
SF-010A Замок накладной с ответкой на стекло, ключ-барашек, SSS
SF-011S Замок с ответкой на стену, ключ с одной стороны, PSS
SF-011S Замок с ответкой на стену, ключ с одной стороны, SSS
SF-032 Замок с ответкой в пол, SSS
SF-034 Замок вертикальный, ALUM

945.00 грн. (без НДС)

SF-034 Замок вертикальный, ALUM

SF-034 Замок вертикальный, GOLD

1010.63 грн. (без НДС)

SF-034 Замок вертикальный, GOLD

SF-034 Замок вертикальный, PSS

580.13 грн. 892.50 грн. (без НДС)

SF-034 Замок вертикальный, PSS

SF-034 Замок вертикальный, SSS

767.29 грн. (без НДС)

SF-034 Замок вертикальный, SSS

SF-034K Ответка замка SF-034 на стекло
SF-100-6 Ответка замка в пол

85.31 грн. (без НДС)

SF-100-6 Ответка замка в пол

SF-150D Замок кутовий, PSS

359.63 грн. 359.63 грн. (без НДС)

SF-150D Замок кутовий, PSS

SF-150D Замок кутовий, SSS

324.45 грн. 540.75 грн. (без НДС)

SF-150D Замок кутовий, SSS

Дверні замки

Кожен господар хоче надійно захистити своє майно – для цієї мети встановлюються двері. Одним з найбільш важливих елементів у цих конструкціях є замок. Саме від його надійності залежить ступінь захищеності приміщення. Сучасний ринок пропонує покупцям величезний вибір такої продукції, однак, не всі варіанти досить добре виконують свої функції.

Так, замки дверні на двері можна розділити на наступні види:

  1. Навісні. Цей варіант є застарілим та найменш надійним. В даному випадку захисний механізм просто кріпиться до ствірки за допомогою скоби-засувки.

  2. Накладні. Такі вироби підходять для встановлення на скляних дверях, не потребують вирізу в склі. Механізм закривається ззовні за допомогою ключа, а всередині – з використанням спеціальної клямки. Останнім часом варіант застосовується як додатковий замок для створення максимального захисту або коли скляні двері вже виготовлені й можливості зробити виріз немає.

  3. Замки дверні врізні. Найбільш надійне та сучасне рішення. Механізм не псує зовнішній вигляд скляного полотна, оскільки врізається всередину нього. В цьому випадку двері служать додатковим захистом від злому. При цьому замок може закриватися як ззовні, так і всередині приміщення.

Окрім того, дверні замки відрізняються способом розміщення й можуть бути центральними, кутовими, підлоговими і вертикальними. Процес замикання може виконуватися за допомогою магніту або натискної ручки. Також є варіанти з WC засувкою. Конструкції також можуть доповнюватися одвірками на стіну, підлогу або скляне полотно. Даний елемент повторює форму виробу та дозволяє захоплювати її за допомогою ригелів.

Особливості замкових конструкцій

Крім цього, замки розрізняються за способом дії. Так, є механізми, які висувають запор в спеціально відведене місце в одвірці. Також пропонуються варіанти, в яких елемент поміщається у відведений для цього простір на підлозі. Дане рішення зазвичай використовується для захисту різних організацій – магазинів, банків, салонів, т.д.

Як правило, замки оснащуються засувкою, головна функція якої полягає в забезпеченні фіксації дверей в закритому положенні. За відсутності такого елемента ствірка може просто не зачинятися до кінця. Засувка робить експлуатацію конструкції більш простою і зручною.

Чому варто вибрати саме нашу продукцію?

Тим, хто шукає вхідні дверні замки, варто звернутися саме в нашу компанію. У нас представлений широкий асортимент, в якому можна знайти продукцію з різними способами роботи та особливостями конструкції. Переваги такого вибору:

  • можливість вибрати потрібне кольорове оформлення, яке стане доповненням дверей;

  • надійні конструкції, які забезпечують високий рівень захисту, безпеки;

  • високоякісні матеріали, завдяки яким механізм працює чітко та злагоджено;

  • тривалий термін експлуатації механізму при збереженні функціональності.

Також варто відзначити, що вартість продукції є максимально приємною. Налагоджені поставки, власна складська система дозволяють нам оперативно реагувати на замовлення, пропонувати товари на вигідних умовах.

Співробітники компанії «Супермаркет Фурнітури» із задоволенням допоможуть покупцеві підібрати найбільш оптимальний накладний, підлоговий або центральний замок з урахуванням особливостей встановленої двері та побажань клієнта.