Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Петлі/осі

Петлі/осі

Порівняння товарів (0)


25000 Петля с осью, CG
25000 Петля с осью, SSS
25400 Петля з пластиною, CG
25400 Петля з пластиною, SA
25400 Петля з пластиною, SSS
SF-760A Петля интерьерная с осью, PSS
SF-760A Петля интерьерная с осью, SSS
13180 Комплект петель, 810
13180 Комплект петель, 812
19315 Вісь інтер'єрна
19325 Вісь інтер'єрна з пластиною
20.300 Петля інтер'єрна з ковпачком
20.900 Вісь інтер'єрна

81.03 грн. 124.66 грн.

20.900 Вісь інтер'єрна

21.402.0000010 Ось интерьерная

243.09 грн. 373.98 грн.

21.402.0000010 Ось интерьерная

26.200 Верхній стопор для скла

Петлі для міжкімнатних дверей

Петлі – обов'язковий елемент дверей, який відповідає за безперебійне функціонування полотна. Перед тим як придбати такий виріб, необхідно визначитися з видом. Існує два типи петель:

 1. Односторонні. Головна перевага – швидкість та простота монтажу. Крім цього, петлі дозволяють без проблем зняти двері, якщо виникає така необхідність.

 2. Універсальні маятникові. Ці механізми дають можливість відкривати полотно в будь-якому напрямку. Тривалий термін служби забезпечується за рахунок обертання на осі 2, 3 або 4 опорних підшипників.

Петлі на двері виконуються у різних розмірах, підбираються під певний вид дверної коробки. Існує одна закономірність – чим вище вага полотна та конструкції в цілому, тим більш потужними повинні бути додаткові деталі.

Класифікація петель – різновиди продукції

Монтаж дверної коробки – трудомісткий процес. Якщо це зробити неправильно, то з часом потрібно буде проводити регулювання петель або повністю замінити їх. Тільки правильно встановлена конструкція гарантує високий рівень функціональності.

При виборі міжкімнатних систем потрібно керуватися основними характеристиками: довжиною й шириною, діаметром стержня. За способом монтажу виділяють такі петлі:

 1. Накладні. Встановлюються із зовнішнього боку на коробку та двері, залишаються перед очима. Сьогодні такі петлі виконуються у вигляді красивих декоративних елементів, можуть слугувати частиною інтер'єру.

 2. Врізні. Складаються такі деталі з двох карт й шарніра. Мають другу назву – карткові. Після монтажу, коли двері знаходяться в закритому стані, такі вироби не видно. Тільки поворотна частина розташовується зовні. Врізні елементи бувають праві й ліві, в залежності від сторони, в яку відчиняються двері.

 3. Накладні внутрішні. Такі вироби відрізняються простим встановленням, не потребують врізання в деревину. Даний вид петель універсальний, не поділяється на праві або ліві. Така фурнітура для міжкімнатних систем має доступну вартість, проте має один недолік – не витримує сильні навантаження.

 4. Вкручені. На ринку з'явилися відносно недавно. Головна особливість – вкручування половинок петель в дерево, що дозволяє проводити регулювання по всіх площинах. Саме це зробило вироби популярними.

 5. Приховані. Після установки, коли двері в закритому положенні, такий вид фурнітури залишається непомітним. Петлі повністю врізаються в короб, мають складну конструкцію і високу вартість.

Завдяки широкому вибору виробів підібрати петлі під певний вид конструкції буде неважко.

Матеріал виготовлення і кольорова гамма

Найбільш популярною сировиною, що використовується для створення петель на міжкімнатні двері, виступає латунь, сталь та нержавійка. Продукція з таких матеріалів характеризується:

 • високим рівнем міцності;

 • стійкістю до вологи, що дає можливість застосовувати такі петлі для ванної кімнати;

 • довговічність, надійність;

 • функціональність та практичність.

Петлі, вироблені з нержавіючого металу, мають два відтінки – матовий і полірований. При використанні іншого матеріалу випускається фурнітура різних кольорів – хром, золото, бронза.

Широкий вибір петель – те, що потрібно для сучасних міжкімнатних конструкцій.