Країна виробник
11040.00 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Перголи для оснащення ділянок

Використання альтанок і навісів – прекрасний спосіб облагородження ділянки. Таке рішення дає можливість створити затишне місце для відпочинку, яке стане додатковою прикрасою ландшафтного дизайну.

Одним з найцікавіших варіантів є пергола. Ця конструкція являє собою навіс, який може бути самостійним або ж прибудованим до будинку. Як правило, вона використовується для вирощування на ній витких рослин, що забезпечують високу декоративність.

Перголи можуть складатися з дерева або щільного ПВХ-тенту, котрий забезпечує стійкість до впливу сильного вітру або опадів. Дана конструкція відрізняється простотою і складається з набору повторюваних секцій. Каркас виготовляється з алюмінієвого профілю, стійкого до виникнення корозії. У конструкцію також входять стовпи або арки, які з'єднуються поперечними брусами.

Перголи з дерева або тенту виконують відразу декілька важливих функцій:

  1. Створюють захист від сонячних променів або опадів.

  2. Стають опорною конструкцією для вирощування різних рослин. Завдяки такій особливості її можна використовувати для красивого зонування ділянки.

  3. Якщо конструкція прибудована до будівлі, вона забезпечує додаткове відведення опадів з даху завдяки похилій поверхні.

Наша компанія пропонує купити перголу, що поєднує в собі естетичний зовнішній вигляд і міцність.

Інші переваги конструкції

Пергола може мати різну форму, що дає можливість підібрати оптимальний варіант для саду на будь-який смак. З цієї ж причини вона виступає в ролі гармонійної прибудови та є гарним продовженням будівлі. До інших переваг даного рішення відносяться:

  1. Перголи з дерева або тенту відрізняються високою зносостійкістю та здатні витримувати великі навантаження. Вони витримують не тільки вплив погоди, але й вагу важких рослин.

  2. Така конструкція має простий монтаж, який не займе багато часу.

  3. Під час встановлення пергол важливо враховувати, що взимку вони не будуть прикриті рослинами. З цієї причини такі прибудови мають приємний зовнішній вигляд, який стане прикрасою ділянки у будь-яку пору року.

  4. Складові перголи в саду обробляються спеціальними розчинами. Завдяки цьому вони стійкі до впливу вологи навіть в умовах рясного поливу оздоблення, розташованого на них.

  5. Такі конструкції довговічні та надійні.

Наша компанія пропонує купити перголу, ціна якої буде найбільш приємною та вигідною. Її використання дозволить не тільки прикрасити ділянку, але й створити на ньому затишний куточок, де можна розмістити елементи ландшафтного дизайну або організувати місце для приємного відпочинку.