Товщина скла
Країна виробник
Показано з 1 по 15 із 33 (3 сторінок)

Петлі для маятникових дверей

Багато у чому зручність під час використання приміщення (житлового, виробничого, громадського) залежить від вибору дверної конструкції. Так, у людних місцях на виході часто утворюється черга. З ще однією проблемою часто стикаються люди, які змушені увійти у приміщення із зайнятими руками – в цьому випадку просто не виходить відкрити двері, що дуже некомфортно.

Вирішити всі вищеперераховані проблеми допоможуть петлі маятникові для дверей. Головна особливість даного механізму – можливість відкривання в обидві сторони. При цьому досить злегка зіштовхнути ствірку. Таке рішення допоможе розв’язати наступні задачі:

  • забезпечити зручне пересування в приміщеннях з великою прохідністю;
  • створити комфортні умови для працівників виробничої та обслуговуючої сфери (наприклад, для офіціантів у кафе);
  • встановити вхідні двері, які розраховані на високі навантаження і постійне використання.

Варто відзначити, подібні вироби є не менш надійними і міцними механізмами, ніж більш стандартні варіанти.

Принцип роботи механізму

Маятникові петлі для дверей являють собою досить просту конструкцію, виконану у формі пружини з навісами. Також варто відзначити, на дверне скляне полотно встановлюється два таких елемента – кожне з них відповідає за відкривання в певну сторону. Таким чином, маятникові петлі встановлюються внизу та вгорі конструкції.

Структура у вигляді пружини дозволяє механізму одночасно виконувати функцію доводника. Подібним чином, ствірка закривається автоматично, що дуже зручно під час використання. При цьому скляне полотно закривається досить швидко, без втрати зайвого тепла.

Як правило, для виготовлення маятникових петель використовується нержавіюча сталь. Такий матеріал відрізняється високою надійністю, а також має антикорозійні властивості. У результаті механізм забезпечує тривалий термін експлуатації конструкції. Крім цього, ці вироби виготовляються в різному оформленні, наприклад, в латунних, срібних відтінках. Це дозволяє підібрати продукцію, яка доповнить оформлення дверей.

Компанія «Супермаркет Фурнітури» пропонує петлі для маятникових дверей, купити які можна за найбільш вигідними та доступними цінами! Клієнтам також доступний широкий вибір продукції від кращих виробників. Це дозволить з легкістю підібрати оптимальний варіант.

Переваги використання дверних петель маятникового типу

Варто зазначити, що вказані вироби щільно прилягають до дверей та забезпечують якісну ізоляцію від шуму, неприємних запахів і протягу. Крім цього, для таких конструкцій характерні наступні переваги:

  • найбільш зручний принцип відкривання і закривання конструкції при автоматичному поверненні в нульову позицію;
  • стійкість до зносу в результаті постійного використання;
  • міцна конструкція, яка добре переносить механічний вплив, удари на час експлуатації;
  • високоякісні матеріали, що забезпечують безперебійну роботу;
  • простий принцип монтажу, який дозволить встановити петлі оперативно.

Важливо пам'ятати, що при покупці маятникових петель необхідно враховувати навантажувальну вага дверного скляного полотна. Так, доступні моделі, які розраховані на різні навантаження – зазвичай вони складають від 25 до 60 кг на один механізм.