Показано з 1 по 15 із 62 (5 сторінок)

Одним з найважливіших елементів душової системи є петлі. Вони забезпечують герметичність, працездатність та зовнішній вигляд пристрою. За своєю структурою вони відрізняються від звичайних дверних моделей, тому що повинні витримувати вологу. Петлі для скляного душа проходять спеціальну обробку, зокрема, на них наноситься покриття, яке захищає від виникнення іржі та корозії.

Сьогодні випускаються різні моделі, які підходять для певної марки душа. Знайти відповідний товар можна в нашому магазині, де представлена продукція кращих світових брендів. Замовити бажану модель можна з доставкою по всій території країни, діють вигідні пропозиції та знижки. Детальну інформацію про способи покупки можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

Види, особливості та варіанти

Петлі для душу бувають двох видів. Перший варіант призначений для кріплення до самої стіни, а другий – за допомогою спеціальної скляної панелі. Також є можливість комбінувати ці два види. Ідеальним прикладом є двері-гармошки, які мають відразу два типи з'єднання, що дозволяє складати конструкцію.

Крім цього, петлі для душу бувають одно- й двосторонні. В першому випадку двері будуть відкриватися тільки в одному напрямку. Якщо це двостороння модель, то їх можна відчиняти відразу в обидві сторони. Під час установки потрібно використовувати ущільнювач, який не дозволить воді протікати через петлю.

Також важливою відмінністю є кут відкриття. Він може сягати 90, 180, або 225 градусів. Кут відкриття залежить від моделі петлі – це може вплинути й на вартість предмета.

Як зробити правильний вибір?

На перший погляд може здатися, що купити петлі для скляних дверей легко, але тут є свої особливості. Варто врахувати фактори, які будуть впливати на якість роботи. Також петлі повинні підійти під модель душу. На що потрібно звернути увагу:

  1. Вага скла відіграє велику роль, оскільки не всі моделі можуть витримувати великі навантаження.

  2. Кут відкриття – ідеальним варіантом буде понад 90 градусів. Є можливість встановити обмежувач, який буде захищати двері від ударів.

  3. Дизайн – крім технічних складових, потрібно звертати увагу на зовнішній вигляд петлі, тому що вона повинна доповнювати стиль душу.

  4. Управління закритими дверима – петлі можна регулювати та фіксувати в потрібному положенні.

У комплект кожної моделі входять гвинти та накладні пластини. При правильному встановленню вони зможуть прослужити довгий час без втрати якості. Петлі можуть створюватись з хрому, сатину, нержавіючої сталі, покриття із золота. Вибір залежить від уподобань користувача.

Відзначимо, що не варто економити на придбанні петлі для скляних дверей в душ, оскільки від неї залежить міцність й управління всією конструкцією. Купити відповідну модель за вигідною ціною можна в нашому магазині. Телефонуйте за номером, який вказано на сайті, й консультанти компанії допоможуть зробити правильний вибір.