Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Ми працюємо SF.UA

Поручні для скла

Порівняння товарів (0)


5148 Поручень для скла 10 мм анодований
6539 Поручень для скла 16 мм, 9006
6539 Поручень для скла 16 мм, CG
6539 Поручень для скла 16 мм, БП
6539-SF PSS Поручень SUS 304
6539-SF SSS Поручень SUS 304
6540 Поручень для скла 6+6, 8+8 мм алюмінієвий
6728 Поручень для скла 6+6 мм
6728 Поручень для скла 8+8 мм
7271 Поручень для скла 6+6, 8+8, 10+10 мм анодований
7271 Поручень для скла 6+6, 8+8, 10+10 мм нерж.

Поручні для скла

Коли необхідно придбати безрамне огородження, слід подбати не тільки про правильний вибір самої конструкції, але й про функціональність конструктивних елементів. Безрамні огородження для балкона, лоджії або тераси формують загальний стиль інтер'єру або екстер'єру будівлі. Крім того, одним з їхніх завдань виступає забезпечення безпеки дорослих і дітей. З урахуванням цього матеріал виготовлення конструкцій та головні її елементи є дуже важливими.

Для зручності під час експлуатації виробу використовують поручні для скла. Вони мають різні розміри, товщину, також різниться ціна.

Цілі застосування

Огородження рам балконів, лоджій, терас, басейнів без поручнів уявити неможливо. Їх відсутність викликає цілий ряд незручностей, крім того, це небезпечно. Накладні механізми можуть виготовлятися з металевих сплавів, дерева і пластика. Також до них пред'являють особливі вимоги, в тому числі естетичного характеру. Поручні на скло слід вибирати уважно.

Головне призначення подібних виробів – забезпечення зручності користування огорожею, а також захисту верхньої кромки конструкції від механічних пошкоджень і надання додаткової жорсткості всьому пристрою.

Головні відмінні риси

Серед особливостей поручня зі склом відзначаються:

  • обробка анодним покриттям;

  • захист від корозії;

  • естетичний вигляд;

  • світлопрозорость конструкції.

На ринку представлено безліч модифікацій, які класифікуються за кількома критеріями. Так, можна відшукати моделі, які своїм виглядом нагадують трубу – мають круглий перетин. Надягають через отвір з гумовим ущільнювачем – це дозволяє їх надійно закріпити на кромці.

Разом з тим є П-подібний поручень для скла, що має прямокутну форму. Вони не дуже зручні в експлуатації, проте спеціально вводяться у простір, щоб реалізувати конкретний дизайнерський задум.

Поручень з пазом під скло буває сферичної та прямокутної форми. Бильця виконують практичну й декоративну функцію. Дана продукція має широкий попит, у більшості випадків використовуються металеві моделі з алюмінію та нержавіючої сталі.

Також виріб може похвалитися такими перевагами:

  1. Привабливим зовнішнім виглядом.

  2. Інертністю.

  3. Відсутністю схильності до корозії.

  4. Адекватною реакцією на температурні перепади, високий рівень вологості.

  5. Екологічність, відсутність токсинів.

  6. Тривалий термін експлуатації.

Компанія-виробник не сумнівається в якості відповідної продукції. Алюмінієвий поручень з пазом під скло можна легко використовувати на відкритому повітрі – безперебійність, довгий термін експлуатації гарантовані. Цьому сприяє високосортний матеріал виготовлення, який протистоїть розтріскуванню, відшаровуванню, втраті забарвлення. Виріб також не піддається стиранню, тому він такий популярний серед споживачів.