Країна виробник
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Профіль

У меблевій сфері представлено безліч різних виробів, які беруть безпосередню участь у виготовленні меблів, дверей, вікон та інших конструкцій. Одним з поширених продуктів вважається профіль для скла, який надійно закріплює матеріал до стіни, в інших випадках до стелі, а також у підлогу.

Водночас він надає можливість встановити нерухоме скло, причому у проробленні отворів за допомогою свердла немає потреби. Товщина матеріалу, у яку дозволено вмонтувати П-профіль для скла, становить 8, 10 мм.  

Варіанти кріплення

Для того щоб закріпити вказаний матеріал до стіни, скориставшись допомогою профілю, слід використовувати один зі зручних способів. Перший має на увазі кріплення в штробу, що вимагає наявності спеціально створеної канавки-штроби конкретної ширини й глибини. Її виготовленням займаються на етапі виконання плиткових робіт. Залежно від того, який розмір має прозорий матеріал, для П-образного профілю для скла може знадобитися кріпильна штанга нагорі.

У деяких випадках штробу створюють по трьох сторонах, враховуючи стелю, стіну, підлогу. Зазвичай це скла величезних розмірів, тому рекомендується передбачити можливість занесення матеріалу всередину приміщення разом з перспективою його монтажу в паз. При цьому буде потрібна велика площа, щоб завести його в канавку, потім закріпити. Подібний спосіб обумовлює необхідність чіткості та впорядкованості під час безпосереднього виробництва штроби.

Види профілю

Існує затискний профіль для скла – це вигідна альтернатива коннекторам для даного матеріалу. Його призначення полягає в кріпленні загартованого скла, товщина якого становить 8-12 мм. Технологія встановлення здійснюється наступним чином:

  1. Кріплення на стелю й підлогу.

  2. Фіксація між ними скла.

  3. Затягування матеріалу притискними гвинтами до основи.

  4. Після регулювання зачинення декоративними профілями накладок.

Профіль для кріплення скла до стіни може використовуватися для душових кабін. У цьому випадку він забезпечений вологостійким покриттям. Головною перевагою виступає повна відсутність навіть найменшого зазору між кромкою зазначеної крихкої речовини й стіною. Разом з тим кріплення дає можливість приховати нерівності стіни.

Профіль для розсувних стекол душової кабіни затискає їх гумовими ущільнювачами. При цьому потрібна якісна обробка кромки матеріалу.

Є також алюмінієвий профіль для розсувних стекол, який має такі особливості:

  • тривалий термін експлуатації;

  • можливість спорудження високих, масштабних конструкцій завдяки малій вазі матеріалу;

  • підвищений рівень міцності;

  • безпека використання;

  • екологічність, відсутність небезпечних домішок металів;

  • зниження впливу електромагнітних хвиль.

Широка й сфера їх використання, що робить подібні елементи такими популярними. При виборі виробів рекомендується звертати увагу на якість, зовнішній вигляд. Також слід впевнитися у відсутності пошкоджень і точному виконанні всіх функцій.