У даній категорії немає товарів.

Розсувна система Casma Invisible Connection

Сьогодні все більш популярними стають розсувні системи, ціна яких досить приваблива. Часто такий виріб здобувають для малогабаритних житлових приміщень. Головні особливості механізму полягають у легкості, надійності, а також безшумності під час експлуатації. До того ж завдяки йому можна значно заощадити простір, що дозволяє вільно переміщатися по квартирі при відчиненні дверей.

Великий інтерес представляють системи розсувних перегородок типу «гармошка», виробником яких виступив відомий італійський бренд Casma. Він давно завоював авторитет серед користувачів по всьому світу. Якісні, надійні, безпечні вироби складають відмінну службу власникам.

Характеристика

Casma Invisible Connection є сучасною системою безкаркасних скляних дверей і перегородок, які кріпляться та збираються за принципом жалюзі. Виробник пропонує купити систему для розсувних дверей, готову до встановлення і спроектовану спеціально під отвір.

Надається можливість реалізувати механізм на петлях або шинах. З недавнього часу розроблений варіант застосування шин з центральним розташуванням роликів. Завдяки цьому можна складати систему синхронно чи симетрично щодо осі направляючої рейки.

Скляні розсувні системи гармонійно вписуються у вже наявний інтер'єр і водночас стають прекрасним доповненням до нього. Для «гармошки» використовується загартоване скло, кріплення якого відбувається за допомогою петель. Також серед відмінних рис виділяються такі:

  1. Система підвішується, потім переміщається по верхній направляючій.

  2. Положення всіх стулок робиться рівним у П-подібному профілі, зібраному в підлозі.

  3. Накладні кришки для петель існують в одному варіанті – анодованому алюмінії.

  4. Можна встановити максимум 12 стулок для отвору, ширина якого становить 12000 мм.

  5. Кожна стулка максимально важить 75 кг, причому близько 3 з них у деяких випадках не мають підлогової направляючої.

  6. Максимальний розмір скляних верхніх рам дверей – 900×2800 мм.

Система розсувних дверей книжка – вигідне рішення проблеми приміщень з невеликими габаритами.  Коли вона знаходиться у відкритому стані, то займає мінімальний простір, тим самим відкриваючи доступ світловому прорізу найбільшої ширини.

Що ще потрібно знати про виріб

Система Invisible Connection надає можливість зробити розробку з використанням нижньої направляючої або без неї. Завдяки застосуванню високосортних матеріалів плюс сплавів можна спроектувати систему до шести стулок, які згодом будуть складатися в одну сторону. В такому випадку максимальна ширина частини, що рухливо прикріплена, зачиняється й відчиняється, становить до 1000 мм, а висота – до 3 метрів. Механізм передбачений для використання скла шириною 8-10 мм.

Купити розсувну систему пропонується в нашому інтернет-магазині, щоб заощадити час. Також можна скористатися послугою доставки, товар буде доставлений у короткі терміни до дверей будинку.