У даній категорії немає товарів.

Розсувна система Casma Junior

Завдяки якісним експлуатаційним та естетичним характеристикам розсувні двері здобули велику популярність ще кілька десятиліть тому. Сьогодні вони міцно утримують перші позиції на меблевих хіт-парадах. Це й не дивно, адже використовувані для оснащення фасадів розсувні міжкімнатні системи постійно вдосконалюються виробниками.  

Асортимент відповідної продукції регулярно розширюється, з'являються нові модифікації. Це значною мірою збільшує спектр можливостей експертів в області дизайну, а також виробників меблів. Крім того, такі вироби доступні за вартістю тим, хто хоче придбати комплектуючі до шафи-купе або системи розсувних перегородок.

Сучасний набір деталей, фурнітури й комплектуючих для встановлення дверей може складатися з необмеженої кількості полотен, при цьому забезпечуючи виконання різноманітних дизайнерських й архітектурних завдань.  Механізм розсувний міжкімнатний завжди представлений декількома головними модифікаціями, які містять опорну та верхньопідвісну. Оптимальний вибір тієї чи іншої конструкції визначається у залежності від конкретних особливостей, у тому числі від:

 • експлуатації фасадів;

 • місця монтажу;

 • типу дверей;

 • можливого навантаження.

Професійно підібраний асортимент дозволяє підібрати систему для шафи-купе, яка ідеально підходить під запити. Тепер пропонується придбати розсувні системи, ціна яких без шкоди для експлуатаційних характеристик меблів дозволить вигідно заощадити.  

Основні особливості

До уваги споживачів представляється розсувна система паркувального типу. Італійський бренд Casma Junior встиг зарекомендувати себе на ринку з вигідної позиції. Зараз цю марку можна зустріти у великих магазинах меблів, продається розсувна система в Києві та інших містах України.

Серед характеристик виділяються:

 1. Можливість реалізації на петлях і шинах.

 2. Стулки зсуваються на місце перших дверей, що відчиняються, потім укладаються у спеціально оснащену паркувальну зону, яка йде паралельно або перпендикулярно до того, хто направляє рельсу.

 3. Дозволяє мати необмежену кількість стулок.

 4. При необхідності проводиться сегментоване встановлення з досить маленькими радіусами кривої.

 5. Найбільший розмір кожної окремої стулки – 1000x2800x12 мм.

 6. Максимальна вага конструкції – 80 кг.

 7. Товщина скла варіюється між 8 і 12 мм.

Купити розсувну систему пропонується в інтернет-магазині. У каталозі надається великий вибір механізмів і фурнітури для розсувних дверей. Завдяки цьому можна без проблем реалізувати проект будь-якої складності, пов'язаний з виготовленням шаф-купе різних типів, а також встановленням міжкімнатних дверей, розсувних перегородок, що розділяють приміщення на окремі зони.

Асортимент постійно поповнюється новою продукцією, менеджери надають професійну допомогу у підборі вигідного варіанту. Будьте впевнені, що комплект для розсувних дверей буде підібраний відповідно до фінансових можливостей та особливостей приміщення.