Країна виробник
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Розсувна система EVO GTL

Величезну популярність серед користувачів завдяки чудовим експлуатаційним та естетичним характеристикам мають розсувні міжкімнатні системи. Сучасні варіанти різноманітних деталей, фурнітури й комплектуючих для встановлення дверей складаються з довільної кількості полотен, а також здатні реалізувати будь-які архітектурні та дизайнерські проекти.

Подібний виріб збільшує корисну площу приміщення, виключає випадки раптового розкривання або важкого відчинення дверей. Це досягається завдяки надійності механізму відчинення.

Розсувні системи для міжкімнатних дверей серії EVO GTL відомого італійського бренду Casma гармонійно поєднуються з присутнім інтер'єром. Двері набувають вишуканого вигляду, а в самому приміщенні затишно знаходитися.  

Чим відрізняється виріб

Розсувні системи для скляних дверей розроблені таким чином, що кожен компонент повністю захований всередині направляючого рейки. Цей елемент володіє спеціальним пазом, призначеним для встановлення глухого нерухомого скла. Подібна система відрізняється високим рівнем надійності та тихохідності завдяки використанню високоякісного сплаву разом зі спеціальними роликами.

Крім того, скляні розсувні системи характеризуються тим, що:

  1. У складі фурнітури й профілів присутній алюміній.

  2. Найменша ширина стулки під час використання системи демпфірування утворює 800 мм.

  3. Розсувна стулка важить максимум 150 кг.

  4. Укомплектовується двома роликами, двома стопорами й однієї нижньої направляючої.

Слід зазначити, що напрямні деталі розміщуються в середині конструкції, тому пристрої, призначені для ковзного переміщення, не збирають бруд. Розсувні системи з фурнітурою високої якості допоможуть стати вигідним доповненням до інтер'єру, додати нотки неймовірного затишку, витонченого стилю.

Надійний продукт за приємною ціною!

Вартість відповідної продукції безпосередньо залежить від матеріалів, які застосовуються під час виробництва. Вироби, виготовлені з матеріалів італійської торгової марки, характеризуються безпекою, міцністю, збереженням зовнішньої привабливості й універсальності протягом усього періоду експлуатації.

Споживачам пропонуються продукти, зроблені із загартованого скла та з наявністю дзеркальної поверхні. Перший варіант надає високоміцні розсувні системи, ціна залишається доступною. Це досягається завдяки тому, що користувач отримує конструкцію безпосередньо від виробника, який зумів домогтися визнання й заробити авторитет серед покупців завдяки якісному виготовленню продукції.