Товщина скла
Країна виробник
2221.89 грн. 1444.46 грн.
358.37 грн. 233.18 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Розсувна система Magic Manet

Коли людина в'їжджає у нове житло або робить ремонт, вона намагається підлаштувати житловий простір під власні потреби. При цьому важливо заощадити площу, а також створити комфортні умови життя. Але при необхідності замовити та встановити у будинку шафу-купе слід також розбиратися в розсувних системах. Це головний компонент передбачуваної конструкції. Від його чіткої та безперебійної роботи залежить функціонування всього механізму, загальний вигляд інтер'єру, а також комфорт мешканців.

Розсувні міжкімнатні системи Magic Manet мають великий попит на ринку. Вони зарекомендували себе як надійні елементи, які готові запропонувати власнику довгу службу. Вироби мають точкове кріплення та видимі ролики, які ковзають по направляючих з нержавіючої сталі. Вони прекрасно впишуться у готовий інтер'єр житлового або офісного приміщення.

Характеристика

Розсувна система для міжкімнатних дверей за ціною, привабливою для кожного, відрізняється:

  • роботою, що не створює великого шуму;

  • візуальною вишуканістю;

  • можливістю кріплення до стіни або скла;

  • стійкістю;

  • плавністю руху.

Подібні пристосування зазвичай укомплектовуються тримачем для труби, роликом, стопором. Перший компонент з'єднує між собою направляючу поліровану трубу зі стіною. Діаметр труби – 25 мм. Завдяки застосуванню декількох кріплень забезпечується надійне кріплення до стіни труби.

Ролик для інтер'єрних розсувних систем, ціна яких оптимальна, розрахований для спільного використання з полірованою трубою круглого перерізу, діаметр якого також становить 25 мм. Завдяки пластиковому обрамленню робота системи характеризується чіткістю і безшумністю.

Системи розсувних перегородок зі стопором гармонійно впишуться у наявний інтер'єр. Елемент оснащений спеціальним прогумованим демпфером, що гарантує плавну зупинку рухомої стулки.

Що потрібно враховувати при покупці

Безліч компаній пропонують скористатися послугами замірника з виїздом на об'єкт для визначення розмірів, щоб правильно встановити розсувні системи для скляних дверей. Це правильне рішення, адже в разі некоректного встановлення виріб не буде працювати належним чином. Але спочатку рекомендується разом з дизайнером підібрати зовнішній вигляд конструкції та за допомогою фахівців підібрати придатну розсувну систему. Також варто заздалегідь ознайомитися з її різновидами, принципами монтажу, матеріалами виготовлення.

Встановлення розсувних систем для міжкімнатних дверей залежить від того, який ролик служить опорою рухомої частини. Верхні ролики, які катаються по верхньому профілю, призначені для утримання рухомої частини у вертикальному положенні. Нижні – служать опорою і беруть безпосередню участь у замиканні у крайньому положенні.