У даній категорії немає товарів.

Торгова марка Manet не потребує представлення. Бренд давно завоював довіру професіоналів та користувачів по всьому світу завдяки виготовленню високоякісної фурнітури. Компанія має право пишатися використанням сучасного обладнання, інноваційних технологій, а також добірних матеріалів при створенні продукції. Організація ретельно стежить за контролем якості, завдяки чому покупці отримують продукцію високої якості.

Сьогодні увазі споживачів пропонуються розсувні системи, ціна на які не шкодить бюджету. Вироби відрізняються гарними експлуатаційними характеристиками, а саме такими якостями, як:

  • стабільність конструкції;

  • легке відчинення й зачинення дверей;

  • беззвучність і плавність руху;

  • простота роботи.

Купити розсувну систему Manet Synchro можна в інтернет-магазині - це відмінне рішення для тих, у кого немає можливості вибрати товар у поїздках містом. До того ж на таких платформах можна скористатися послугою доставки, що також зручно й вигідно.

Родзинка виробу

Системи розсувних перегородок серії Manet Synchro унікальні. Вони підходять для дверних полотен. У комплекті йдуть:

  1. Ролик під трос для синхронного відчинення – споруджений таким чином, що під час використання спеціального троса система синхронно відчиняє та зачиняє обидві стулки, якщо тягти за ручку однієї двері.

  2. Тримач троса – закріплюється на трубі круглого перерізу, діаметр якого становить 25 мм. Виступає тим самим блоком, навколо якого обертається трос синхронного відчинення.

  3. Стопор під трос – зроблений з матової нержавіючої сталі, забезпечений спеціальним прогумованим демпфером, а також там є два отвори, через які пропускається трос синхронного відчинення.

Розсувні системи, купити які можна в будь-який час, виправдовують очікування виробників і споживачів готового продукту. Купуючи відповідну фурнітуру, клієнт отримує стильний дизайн, повсякденний комфорт, справну службу протягом тривалого періоду.