Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

Ми працюємо SF.UA

Розсувна система Manet

Порівняння товарів (0)


SF-1300A-8 Заглушка на трек
SF-818 Торцеве кріплення стіна-трек
SF-819 Нижня направляюча, PSS
SF-819 Нижня направляюча, SSS
SF-821B Ролик на трек
SF-823 Стопор лівий
SF-823 Стопор правый
SF-825A Тримач трек-стіна
SF-825B Тримач трек-скло
SF-825BZ Тримач трек-скло без зеньківки
SF-825C1 Тримач трек-скло
Манет 1. Одна створка кріплення на стіну
Манет 2. Дві створки кріплення на стіну
Манет 3. Одна створка кріплення на скло
Манет 4. Дві створки кріплення на скло

Розсувна система MANET

Сьогодні все більш популярним стає спеціальний набір деталей, фурнітури та комплектуючих для встановлення дверей. Він недавно, але стрімко увійшов у моду завдяки функціональності, зручності та стилю. Це розсувні системи, ціна яких досить прийнятна. Найчастіше їх використовують для дверей, міжкімнатних розсувних перегородок, балконів, а також вікон. Головна їхня перевага – суттєва економія простору. Крім того, вони гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр.

Купити систему для розсувних дверей MANET означає придбати вишуканий атрибут до Вашого інтер'єру. Даний виріб вигідно підкреслить дизайн, додасть легкості, цікавого вигляду. Також відрізняється мінімалістичним зовнішнім виглядом, гнучкою модульністю. Це відкриває величезні можливості для здійснення незвичайних дизайнерських рішень. Розсувні системи високо цінують експерти в галузі архітектури.

Особливості

Головною відмінністю зазначених виробів виступає матеріал виготовлення. Найпопулярнішим є алюміній, іноді у процесі виробництва використовується пластик. Алюмінієві розсувні системи коштують більш дорого, проте складають якісну та надійну службу, володіють плавним, безшумним ходом. Подібна конструкція надає можливість створювати двері великих розмірів.

Розсувні системи для скляних дверей MANET мають такі особливості:

  1. Головними компонентами є міцний алюмінієвий трек і роликовий тримач.

  2. Гранично допустимий показник загальної ваги однієї стулки становить 150 кг.

  3. Кожен компонент характеризується універсальністю, міцністю, простотою установки.

Слід зазначити, що будь-яке дверне полотно можна підвісити і зробити розсувним. Хоча без винятків не обходиться. Це стосується дверей з верхом, виконаних у формі арки. Також рекомендується під час вибору пристрою неодмінно брати до уваги масу двері. Не варто вибирати занадто дешевий розсувний механізм – те, як він працює, впливає на безвідмовне функціонування цілої конструкції.

Що ще потрібно знати про виріб

Розсувні двері є спорудою, яка складається з взаємопов'язаних деталей, а саме:

  • дверне полотно;

  • набір напрямних;

  • допоміжні матеріали виробництва.

Розсувні міжкімнатні системи в одних випадках складаються з одного, в інших – з  декількох полотен. Що стосується першого варіанту, то це двері з однією стулкою і парою роликів, їх переміщення відбувається по треку. На полотні зі скла закріплюється замок плюс ручка. Переміщення частини, що рухомо прикріплена, зачиняється й відчиняється, обмежують стопори, які міцно приєднані до треку. Щодо його кріплення, то він здійснюється спеціальними елементами до скла або до стіни. Пересування стулки в одній площині здійснюється завдяки направляючій внизу, яка закріплюється у підлогу.

Ролики розсувної системи для скла MANET рухаються по треку, скріплюються з зазначеним матеріалом спеціальними точковими кріпленнями. Комплект складається з прокладок, які нагадують кільця з пластику. Вони захищають скло від зіткнення з деталями, у складі яких знаходиться нержавіюча сталь.