Країна виробник
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Все частіше сучасний інтер'єр житлових приміщень виконується у стилі мінімалізм. Це в рівній мірі стосується обстановки меблів, міжкімнатних перегородок і дверей. Якщо Ви надаєте перевагу даному стилю або просто бажаєте додати своєму житлу особливий вигляд, Вам підійдуть розсувні системи для скляних дверей. Подібні конструкції можуть похвалитися низкою привілеїв при порівнянні з відкатними або распашними дверима, а саме:

  1. Значна економія корисної площі тих приміщень, де проведена установка – для відчинення розсувних дверей не потрібна наявність додаткового простору. Це може говорити про те, що монтаж можна провести навіть у надзвичайно вузьких проходах.

  2. Для встановлення не потрібна нижня направляюча – на відміну від дверей відкатного типу, тому можна не переживати про те, що підлога після завершення монтажу стане нерівною.

  3. Скляну розсувну конструкцію можна легко підвісити до стелі, стіни або склі, а також заховати рейок під навісну стелю..

Купити систему для розсувних дверей пропонується в нашому інтернет-магазині SF.UA. Це зручно й вигідно, оскільки замовити товар можна в будь-який зручний час, не покидаючи робочого місця або не виходячи з дому. Також є можливість скористатися послугою доставки – виріб прибуде вчасно в цілісності й схоронності.

Відмінності

Системи розсувних перегородок Saheco, перш за все, характеризуються мінімалістичним треком зі скритими внутрішніми роликами. Завдяки цьому з'являється можливість встановлювати його в найближчу до дверей стіну або у стелю. Звичайно, багато хто може подумати про те, що кріплення треку разом з його затискачами будуть помітні потім, що неодмінно зіпсує загальний інтер'єр приміщення. Але виробник постарався, щоб цього не сталося.

Якщо говорити про безпосереднє виконання й комплектуючі, то у користувачів точно не виникне до них ніяких претензій або запитань. Вони ідеально відшліфовані. Фірма Saheco надає перевагу використанню особливого стилю, причому це стосується як виробництва, так і оформлення власної продукції. Такий виріб неможливо переплутати з чим-небудь ще.

Також серед інших особливостей виділяються:

  • легке встановлення;

  • відсутність необхідності проведення попередніх будівельних робіт;

  • забезпечення безшумного, плавного відкриття;

  • тривалий термін експлуатації;

  • не потребують пазів, порогів, рейок на підлозі.

Продається подібна розсувна система в Києві та інших великих містах України, а також на нашому сайті SF.UA. Вартість виробу виправдовується високою якістю, міцністю, надійністю та безпекою використання. Цей пристрій відмінно підійде для малогабаритних квартир, де так важливо економити простір.

Монтаж розсувної системи передбачає застосування роликової підвіски, рейкових направляючих. Цю процедуру можна довірити професіоналам, які подбають, щоб встановлення пройшло відповідно до особливостей приміщення й не доставило в майбутньому проблем.