Країна виробник
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Розсувна система Soft Close

Коли обладнання в будинку невеликого розміру оновлено, замінені предмети меблів, важливим завданням залишається вибрати високопробну, надійну розсувну систему за ціною прийнятного рівня. Зараз на ринку представлено безліч модифікацій, але покупцеві деколи складно визначитися з гідним вибором. Від того наскільки добре буде згодом функціонувати механізм, залежить вся робота конструкції. Система розсувних перегородок Soft Close - відмінний варіант для економії простору. Дозволяє плавно, безшумно відкривати і закривати двері завдяки використанню доводчика, гарантує тривалий термін служби. З установкою проблем не виникне.

Система Soft Close може бути спроектована в декількох варіантах: одностворкові та двостворкові двері. Механізм з плавною доведенням дверей не вимагає підготовчих будівельних робіт, що дуже зручно, коли потрібно якомога швидше ввести в експлуатацію розсувні двері.

Особливості

Розсувні системи з доводчиком мають такі характеристики:

  1. Навантаження дверного полотна складає максимум 70 кг.
  2. Оптимальна товщина дверних конструкцій - 10-12 міліметрів.
  3. Є направляюча, зроблена з алюмінію, кріплення якої здійснюється як до стіни так і до стелі.
  4. Мінімальна ширина створки 750 мм, а максимальна 1000 мм.
Ще однією характерною особливістю системи є відсутність порога.

Комплектація
Виріб найчастіше укомплектований такими деталями:
  • рельс з кришкою;
  • комплект роликів для скла;
  • доводчик;
  • стопор-фіксатор;
  • профіль для нерухомої панелі;
  • заглушка.
Якщо виникли труднощі з вибором, рекомендується звернутися за професійною допомогою менеджерів, які підберуть вигідний за вартістю і функціональними експлуатаційними характеристиками комплект розсувної системи. Крім надійних механізмів для дверних полотен, які користуються великим попитом, також перед споживачами відкривається можливість підібрати за приємними цінами інші якісні комплектуючі. Вибрати наповнення з переважаючою кількістю функцій для внутрішнього простору буде неважко.