Продовжуючи використовувати даний сайт, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів.

quarantine

Розсувна система Soft Close

Порівняння товарів (0)


SF-C01 Рельс с крышкой Soft Close, анод
SF-C01-03 Ролик для стекла 8-10 мм, Soft Close
SF-C01-05 Доводчик для Soft Close
SF-C01-06 Стопор-фиксатор без доводчика, Soft Close
SF-C01-07 Cтопор для стекла 8-10 мм Soft Close
SF-C01-09 Обратный ролик для синхро Soft Close
SF-C01-09-01 Трос для синхро Soft Close 2 мм, 4 м
SF-C01-10 Заглушка для Soft Close
SF-C01-12 Профиль для неподвижной панели Soft Close
SF-C01-14 Нижняя направляющая Soft Close

Розсувна система Soft Close

Коли обладнання у будинку невеликого розміру оновлено, замінені предмети меблів, важливим завданням залишається вибрати високопробну, надійну розсувну систему за ціною прийнятного рівня. Зараз на ринку представлено безліч модифікацій, але покупцеві часом складно визначитися з гідним вибором. Від того, наскільки добре буде згодом функціонувати механізм, залежить уся робота конструкції.

Системи розсувних перегородок Soft Close – відмінний варіант для економії простору. Дозволяє плавно, безшумно відчиняти й зачиняти двері завдяки використанню доводчика, гарантує тривалий термін служби. З установленням проблем не виникне.

Система Soft Close може бути спроектована у декількох варіантах: одностулкових і двостулкових дверей. Механізм з системою автоматичного, плавного доведення дверей не вимагає підготовчих будівельних робіт, що дуже зручно, коли потрібно якомога швидше ввести в експлуатацію розсувні двері.

Особливості

Продається подібна розсувна система в Києві, Харкові, Одесі та інших великих містах України. Послуга доставки за доступну ціну допоможе придбати цей механізм у рекордні терміни.

Розсувні системи з доводчиком мають наступні характеристики:

  1. Навантаження дверного полотна становить максимум 30 кг.

  2. Мінімальний показник товщини дверних конструкцій – 16 міліметрів.

  3. Є направляюча, зроблена з алюмінію, кріплення якої здійснюється до стіни.

  4. Відзначається наявність двох незалежних регулювань, а саме швидкості зачинення плюс сили доведення дверей.

Ще однією характерною особливістю пристрою виступає відсутність порога. Тому така розсувна система для міжкімнатних дверей, ціна якої демократична, ідеально підійде для квартири, де живуть діти та люди старшого покоління. Не допускає можливості нескінченних ударів, защемлення пальців рук.

Комплектація

Виріб найчастіше укомплектовується такими деталями:

  • рейка з кришкою;

  • ролик для скла;

  • доводчик;

  • стопор-фіксатор, що йде без доводчика;

  • профіль для нерухомої панелі;

  • заглушка.

У каталозі інтернет-магазину відзначено велику кількість механізмів і фурнітури для розсувних дверей. Це допомагає максимально оптимізувати реалізацію проекту будь-якої складності.

Якщо виникли труднощі з вибором, рекомендується звернутися за професійною допомогою менеджерів, які підберуть вигідний за вартістю, функціональним експлуатаційним характеристикам комплект розсувної системи.  

Крім надійних механізмів для дверних полотен, які мають великий попит, також перед споживачами відкривається можливість підібрати за приємними цінами інші якісні комплектуючі. Вибрати наповнення з переважною кількістю функцій для внутрішнього простору меблів буде неважко.