Країна виробник
Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)

Наш магазин вже довгий час займається продажем міжкімнатних розсувних систем. За час роботи до нас зверталося багато клієнтів з України, всі вони залишилися задоволені наданими послугами.

Розсувна система із зачепом користується популярністю. Особливістю цієї моделі є два елементи – трос та зачіп. За їх допомогою можна зміщувати відразу всі стулки. Робота пристрою досить проста. При відкритті перших стулок автоматично відчиняються друга та третя. Такий процес можливий завдяки зачепу, який плавно чіпляє кожні стулки. При цьому не виникає ніякого шуму.

У комплектацію входять: напрямні зі стопором, затискачі з роликами, зачеп, стопор, кришка, трос. Можна бути впевненим в якості товарів SF.

Випробувати розсувні системи для міжкімнатних дверей з зачепом може кожен, для цього потрібно замовити товар на нашому сайті або відвідати наш шоу-рум. Якщо придбати продукцію сьогодні, то вже скоро вона буде стильно прикрашати вашу кімнату. Не втрачайте можливість стати власником сучасних розсувних дверей.

Особливості нашого магазину

Наш сайт має гарну навігацію, розібратися зможе кожен. Головні переваги покупок через Інтернет:

  1. Відсутність потреби витрачати час та сили на пошуки товарів – це доступно одним натисканням клавіші.

  2. Можливість зробити замовлення не виходячи з дому.

  3. Доставка протягом 1-2 днів.

  4. Зручний спосіб оплати покупки.

Якщо виникли запитання, звертайтеся за номером, який вказано на сайті. Менеджери компанії проведуть безкоштовну консультацію та допоможуть оформити заявку. Раді бачити нових клієнтів, готові надати якісний сервіс та надійні товари.